Vondráčková vysvětluje tajný let do Kanady: On mě k tomu donutil!

Rozvodová bitva Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se rozhořela na plné obrátky. Do redakce eXtra.cz přichází informace, k nimž kromě zpěvačky může mít přístup jen Tomáš Plekanec či jeho právní zástupce. Ty mají jediný cíl. V očích veřejnosti udělat z Vondráčkové chamtivou zlatokopku, která chce z chudáka hokejisty vytáhnout stovky milionů!

Když před třemi týdny Tomáš Plekanec oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou rozchází, veřejnost začala řešit, zda za rozpadem jejich manželství nestojí někdo třetí. Záhy se začaly objevovat informace, že by kapitán hokejové reprezentace měl mít pletky s tenistkou Lucií Šafářovou.

Ačkoliv tyto klepy Vondráčková nepotvrdila, nepokusila se je ani vyvrátit. Naopak se ještě v rozhovoru pro primácký Top Star nechala slyšet, že ji samotnou potřeba Tomáše Plekance informovat o soukromých záležitostech prostřednictvím sociálních sítí překvapila, čímž podkopala jeho vyjádření, že se na něm domluvili společně.

Na to konto se začaly rojit zvěsti o poměru Lucie Vondráčkové a herce Matěje Hádka. Právě jejich milenecký vztah měl být údajně pravým důvodem rozpadu jejich manželství. I tyto informace přišly z okolí Tomáše Plekance, jako první s nimi vyrukoval web eXtra.cz. Nic z toho se ovšem nepotvrdilo. Naopak Tomáš Plekanec nejspíš pod tíhou vlastního svědomí přiznal milenecký poměr s Lucií Šafářovou.

Web eXtra.cz nyní přišel s informací, že Vondráčková lže, když tvrdí, že rozvodové papíry podepsala 7. srpna, protože mají důkaz, na němž stojí, že se tak mělo v Dorvalu – což je ostrov u montrealského letiště – stát již 6. srpna.

A jelikož jenom přímý let do Kanady trvá devět hodin, s přestupem až dvakrát tolik, není možné, aby mluvila pravdu.

Vondráčková má ale pro svá tvrzení vysvětlení. „Když je v Montrealu šestého srpna devatenáct hodin, v České republice je již sedmého srpna,“ sdělila nám na náš dotaz zpěvačka. Když jsme se jí zeptali, jak je možné, že se tak rychle dostala do Kanady, či zda měla dopředu nakoupené letenky, její odpověď byla následující: „Máma dokáže všechno, aby ochránila děti.“

Sama ale prý na Plekance plivat nechce.

„Já na něj nechci říkat věci. Ale věřte, že ten časový úsek odpovídá,“ tvrdí nám zpěvačka. Odletěla tedy do Kanady poté, co Plekanec zveřejnil své vyjádření? Na to nám odepsala jasně a stručně. „On mě nutil ho dát, tak jsem letěla,“ uzavřela Vondráčková.

V Kanadě nyní začne pravá rozvodová bitva, kde půjde o miliony.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  303
 • Super
  64
 • Cože
  59
 • Tvl
  52
 • Haha
  38
 • Sladký
  22
Komentáře