Lucie Vondráčková: Po rozchodu s Plekancem ji doprovází tento muž! O koho jde?

26. srpna 2018
V týdnu ji pod rouškou noci doprovodil až domů, na charitativní akci Den s klokanem se od něj nehnula na krok. Kdo je muž, který Lucii Vondráčkové dělá po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem společnost? Známá herečka ho sama představila jako svého producenta Stanislava Dvořáka. Jde o jednoho z mužů, o nichž nedávno prozradila, že ji běžně navštěvují v jejím bytě!

Po boku Lucie Vondráčkové se čím dál častěji objevuje veřejnosti neznámý muž. Fotografům Expresu se v týdnu dokonce povedlo českou herečku vyfotografovat ve chvíli, kdy ji večer doprovází domů – vzhledem ke krabičce v jejích rukou nejspíš z restaurace.

Společnost jí dělal dokonce i na charitativní akci Den s klokanem, kam Vondráčková dorazila i s oběma syny a kde se od sebe téměř nehnuli. Kdo onen záhadný muž je? Lucka samotná se na akci rozhodla dopředu učinit přítrž spekulacím a představila ho jako svého producenta Stanislava Dvořáka.

S Dvořákem herečka spolupracuje již delší dobu, což dokazují například i fotografie na Facebooku. Oba si zjevně rozumí, a tak jí po rozchodu s Plekancem nepomáhá pouze v pracovních záležitostech, ale dělá jí společnost i večer.

Producent dělá Vondráčkové společnost.

Producent dělá Vondráčkové společnost.

Lucka ostatně jeho jméno zmínila už před pár dny v rozhovoru pro Expres, kdy Dvořáka označila za jednoho z mužů, kteří ji kvůli pracovním záležitostem běžně navštěvují v jejím bytě. Tehdy pro změnu vyvracela vztah s Matějem Hádkem.

Lucka Vondráčková si se svým producentem dobře rozumí.

Lucka Vondráčková si se svým producentem dobře rozumí.

„V mém bytě mě navštěvují muzikanti z mé kapely: Petr Kocman, Tomáš Berka, Filip Šašek, producent Stanislav Dvořák, můj bratr David, scénograf Jan Löbl, muzikanti, divadelníci, spolupracovníci, tvůrci klipů, filmaři, mámy a tátové kamarádů našich synů. Nechodím do barů, tak chodí i pracovní schůzky za mnou. Matěj mi nedávno hrál v klipu, takže spadá přesně do této kategorie,“ řekla nám.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:36 pondělí 24. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 123
  • 94
  • 55
  • 29
  • 24
  • 18
Komentáře