Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

18. srpna 2018
Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice. Lucie Vondráčková se podle informací Expresu měla uzavřít do sebe. Neunesla snad tlak, který je na ni po provalení rozchodu s otcem jejich dvou synů vyvíjen?

Jak jsme vás již informovali, zatímco Tomáš Plekanec se jenom několik hodin po vydání prohlášení o konci manželství s Lucií Vondráčkovou sebral a odletěl do zámoří, dvojnásobná maminka zůstala v Česku i se svými dvěma syny na všechny nezodpovězené otázky sama. A na Lucku, která sice věděla, že Plekanec rozchodové prohlášení napíše, tak dolehla tíha momentu osamění.

Přestože se podle informací Expresu měli dopředu na vyjádření společně domluvit, Vondráčková se v rozhovoru pro televizi Prima nechala slyšet, že to bylo překvapení i pro ni. A začala mela, kterou neočekávala. Přestože se zprvu mluvilo, že za rozchodem stojí Plekancova nevěra s tenistkou Lucií Šafářovou, což Lucka ani jednou kategoricky nevyvrátila, naopak mluvila v náznacích, najednou se objevily spekulace o jejím poměru s hercem Matějem Hádkem.

Zpěvačka redaktorům Expresu naznačila, že informace o Hádkovi je o odklonění pozornosti, a to když se nás zeptala, zda známe film Vrtěti psem (film s Dustinem Hoffmanem a Robertem De Nirem pojednává o manipulaci s veřejným míněním tím, že blízcí pracovníci amerického prezidenta vykonstruují falešnou válku s Albánií, aby odvedla pozornost lidí a tisku od skutečného skandálu – prezident měl poměr s nezletilou dívkou, pozn. redakce).

Již ale nevysvětlila, zda to myslela tak, že tuto informaci o Hádkovi vypustil někdo z okolí jejího muže.

To byla podle našich informací pro Vondráčkovou poslední kapka. Dosud sice částečně komunikovala, nyní se ale měla zařeknout, že již mluvit pro jistotu nebude, což ale neznamená, že by rušila své pracovní závazky. Podle informací Expresu by již příští neděli měla vystoupit na Dni s klokanem ve Žlutých lázních a intenzivně pracuje na dokončení své desky, která by měla vyjít v říjnu tohoto roku.

Lucka ale ví, že musí být silná, a to jak za předpokladu, že je podváděnou manželkou, ale i tou, jejíž vinou se manželství rozpadlo. Zatímco Plekanec se v Montrealu věnuje přípravě na novou sezonu, ona zůstala v Praze i se svými syny, kterým nyní musí vysvětlit, proč neodletěli domů s tatínkem.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 16. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 24
  • 17
  • 13
  • 13
  • 12
  • 9
Komentáře