jít naiDNES.cz

Vondráčková promluvila o rozpadu manželství. Na rozdíl od Plekance mluví o bolesti

Jako blesk z čistého nebe. Tak včera všechny překvapila zpráva o rozpadu manželství Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové, o kterém informoval sám hokejista na svých oficiálních facebookových stránkách. A nyní se k rozvodu vyjádřila i zpěvačka. Odlišnější způsob si vybrat nemohli!

Byli považováni za nejstabilnější pár českého showbyznysu. Brali se v roce 2011, vychovávali společně dva syny a jejich vztah neprovázely žádné skandály. I proto rozpad manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance mnohé překvapil.

Ne ale všechny. Už z poskytnutých vyjádření je totiž zřejmé, jak odlišné osobnosti jsou. „Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama. Proto vás prosíme o respektování našeho soukromí a toho, že situaci nebudeme více komentovat. Děkujeme,“ napsal Plekanec obsáhle, ale jasně. Ve svém prohlášení se vyhnul emocím a média požádal o shovívavost.

To vyjádření oblíbené zpěvačky je sice stručnější, zato citovějšího rázu. „Láska se ptá přátelství: Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím,“ napsala v noci Vondráčková na svůj instagramový profil emotivní citát.

Jde z něj však mnohé vyčíst.

Lucka totiž naznačuje, že má zlomené srdce a potřebuje oporu přátel, aby se z krachu manželství vzpamatovala. Je tak otázkou, co za koncem jejich vztahu opravdu stojí. Zda šlo o vyprchání lásky, nebo o něco závažnějšího, třeba nevěru.

Nutno říct, že ačkoliv stále ještě manželé odlišnější vyjádření poskytnout nemohli, málokdo by očekával něco jiného. Zatímco Tomáš Plekanec se celý život pohyboval na ledě a pro emotivní gesta v jeho životě nikdy nebylo moc prostoru, Lucie Vondráčková musela již od dětských let dávat důraz na své pocity a mnohdy až přehrávat. Dva odlišnější lidi byste jenom těžko hledali.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:24 5. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  179
 • Tvl
  86
 • Cože
  79
 • Super
  68
 • Haha
  61
 • Sladký
  46
Komentáře

Mohlo by vás zajímat