Krvavá rozvodová válka Plekance a Vondráčkové: Nejhorší Vánoce pro jejich syny!

Plekanec a Vondráčková si klidné Vánoce tedy neužijí. | foto: Koláž Expresu

Letošní Vánoce pro Tomáše Plekance (36) a Lucii Vondráčkovou (38) rozhodně nebudou svátky klidu a míru. Jejich rozvodová válka je totiž každým dnem drsnější. Zašlo to dokonce tak daleko, že hokejista na svou manželku podal žalobu u mezinárodního soudu v Haagu a odjel do Kanady, protože podle svých slov jinak nemůže vídat své syny. Na to Vondráčková zareagovala krvavou fotkou na Instagramu a také vyjádřením svého právníka, jehož slova vrhají na celou rozvodovou bitvu zase úplně jiné světlo.

V pátek bývalý hokejový reprezentant Tomáš Plekanec na svém Facebooku oznámil, že jeho pracovní povinnosti musí ustoupit povinnostem otcovským. „Nejsem jen hokejista, jsem taky táta,“ stojí v úvodu Plekancova statusu.

Sportovec, který v současné době hájí barvy Kladna a také střídavě nastupuje za extraligovou Kometu Brno, oznámil, že chce Vánoce strávit se svými syny. „A když nemohou přijet ani na prázdniny do Česka, letím já za nimi,“ napsal dále hvězdný útočník.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Nejprve se ozval právník Lucie Vondráčkové, který Blesku oznámil, že Plekanec si vlastně sám může za to, že své syny nevídá.

„Ve svém srdceryvném prohlášení o vynucené cestě za dětmi se pan Tomáš Plekanec jaksi zapomněl zmínit o tom, že on sám znemožnil jakoukoli cestu svých dětí,“ řekl právník Lucie Vondráčkové Petr Machálek, který také vyjádřil nepochopení nad tím, že Plekanec podal na svou ženu žalobu. Tu Machálek označil jako nesmyslnou.

„Na základě této žaloby pana Plekance byly oběma synům odebrány pasy a tím jim byl znemožněn odlet kamkoli. Třeba i do Čech,“ sdělil Machálek.

Krátce poté, co Plekanec zveřejnil výše uvedený příspěvek, přilila olej do ohně i sama Vondráčková. Na svém Instagramu sdílela snímek zakrvácené lvice, která brání své mládě. 

Fotografii doplnila o text od svého advokáta. 

Pro televizi Nova se navíc Vondráčková nechala slyšet, že vůbec nebrání svým synům ve styku s jejich otcem. Naopak, Plekanec je prý může vidět, kdykoliv bude chtít.

„Tatínek přiletí na pět dní. Čekám, až se mi ozve, a jsem připravená se s ním rozumně dohodnout. Vidět kluky může, kdykoliv chce,“ sdělila Vondráčková.

Lenka Radoňová, advokátka Tomáše Plekance, ale uvedla, že vše nešlo až tak hladce, jak Vondráčková svým vyjádřením nastínila. Soud prý musel rozhodovat i o programu vánočních svátků.

„Kanadský soud přisvědčil právo otce na styk s dětmi o Vánocích a neumožnil matce realizovat její přání trávit vánoční svátky a následné prázdniny bez otce v Kanadě a na Kubě,“ napsala ve svém prohlášení Radoňová.

Plekanec a Vondráčková jsou manželé od roku 2011. Vzali se po asi půlroční známosti. Působili jako idylický pár, a proto mnoho lidí jistě překvapilo, když 6. srpna Plekanec přišel s prohlášením, že je jejich manželství u konce. Kdo si myslel, že jejich rozvod proběhne hladce, tak se šeredně mýlil. 

Mezi Plekancem a Vondráčkovou zuří drsná rozvodová válka, do které jsou už namočení i jejich dva synové. A ti to všechno pochopitelně odnášejí nejvíce.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:35 pondělí 22. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  82
 • Haha
  25
 • Super
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  15
 • Tvl
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat