jít naiDNES.cz

Lucie Vondráčková je zpátky v Česku. „Kluky si hned vyzvednu!“ vzkázala Plekancovi

Lucie Vondráčková je zpět! „Já se těším na kluky, hned dneska si je vyzvednu,“ řekla Lucie Top Staru. | foto: facebook

Čas v Kanadě se naplnil a Lucie Vondráčková se před pár hodinami vrátila do Prahy. S úsměvem na tváři a hubenější než kdy dřív se zpěvačka objevila na pražském Letišti Václava Havla. Jaká byla její první slova?

Po osmi letech musela Lucie Vondráčková (39) zabalit život do několika kufrů a vydat se na novou životní etapu.

Zpěvačka musela respektovat rozhodnutí soudu a vrátit na konci školního roku syny do Česka, kde nyní jejich otec Tomáš Plekanec (36) s novou partnerkou Lucií Šafářovou (32) žije.

A co má teď Vondráčková v plánu?

Já se těším na kluky, hned dneska si je vyzvednu,“ řekla Lucie Top Staru a dodala, že se nemůže dočkat setkání se syny, protože chlapci odletěli do Česka se svým otcem, kterému soud předal jejich pasy.

„Děti se vrátily do Česka,“ potvrdil Blesku informaci zpěvaččin právní zástupce Martin Kornel. „Klientka se do České republiky vrací, ale záležitosti, u koho děti budou a s kým budou, komentovat nebudeme,“ dodal.

Zatímco Vondráčková trvala na tom, aby děti vyrůstaly v Kanadě, Tomáš Plekanec chtěl, aby vyrůstaly doma v Česku.

Matyáš a Adam si nyní užívají ve společnosti svého tatínka a jeho nové – podle nepotvrzených informací těhotné – partnerky.

Plekanec pro „novou“ rodinu pořídil luxusní byt v pražských Dejvicích za zhruba 15 milionů korun. K dispozici má ještě vilu v Kladně, kde žije jejich babička, která se o chlapce starala v Kanadě.

To, jak bude pokračovat rozvod mezi Vondráčkovou a Plekancem, možná osvětlí Lucie v dnešním pořadu Top Star. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat