Přestaň fňukat, píší naštvaní fanoušci Lucii Vondráčkové. Čím je tolik naštvala?

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) si vždycky zakládala na tom, že má velkou základnu fanoušků, vlastně jednu z největších. Vždycky za ní stáli, ať se dělo, co se dělo, ale teď od nich přišla krutá podpásovka. Drsné vzkazy ji dostaly do kolen.

Oblíbená Lucie Vondráčková nezažívá zrovna jedno z nejlepších životních období. Rozvádí se s tátou svých synů Tomášem Plekancem (36) a do toho ztratila obrovskou oporu ve svých fanoušcích, na které tolik spoléhala.

V těžkých časech Lucii pomáhaly především hezké vzkazy od lidí, kteří ji mají rádi jako zpěvačku a herečku a sledují její životní peripetie. Jenže po povzbuzujících zprávách přišly i kruté, na něž Vondráčková není zrovna zvyklá.

Jako jedna z mála má fakt silnou základnu obdivovatelů, jen na Facebooku má přes 200 tisíc sledujících, což je na tuto sociální síť opravdu hodně. A vždycky převažovali ti hodní lidé, kteří chtěli svou modlu podpořit. Jenže už pár z nich začalo mít dost zpěvaččina věčného fňukání.

A co to začalo? Lucka si neustále stěžuje, jaká je v Kanadě zima, že prožívá s kluky děsivé mrazy. Ale spousta lidí jí dává „sežrat“ fakt, že ona si dobrovolně vybrala život v Americe a nevrátila se do Čech, jak dříve tvrdila.

„Když si stěžuješ, tak proč nelezeš zpátky do Česka. Asi se bojíš reakce lidí ze showbyznysu,“ píše její dřívější fanoušek, který už nemůže vystát její neustále pofňukávání.

„Nevím, proč to sem vypisuje, mohla být v Čechách. Tady je minus 8,“ píše další, jenž naráží na fakt, že podle Plekance se manželé měli dohodnout na návratu do Čech, až on ukončí kariéru v NHL, ale Lucka prý naschvál zůstala se syny v Kanadě.

A asi ta nejkrutější rána přišla ve zprávě, která se týká práce. Nejenže se Lucii zhroutilo manželství, ale na poli pracovním to také není žádná sláva. Její poslední filmy byly propadáky a lidé si spíš stěžovali, než aby chválili.

„V takovéhle zimě nedoporučuju psát filmové scénáře... Zamrzlá hlava většinou nic nevymyslí..,“ dodal jeden z fanoušků, který byl zklamaný z toho, v čem za poslední dobu Vondráčková hrála.

Snad se z takových zpráv křehká Lucie nezhroutí. Vždycky se upínala na podporu od lidí, kteří ji zbožňují. Zvlášť v této době, kdy se to na ni řítí z každé strany. Ale měla by počítat i s kritikou, když se s Plekancem rozhodli jejich rozvod řešit veřejně.

Fotogalerie

Komentáře