Vysoká hra Lucie Vondráčkové: Na tyhle triky bude Plekanec krátký

Lucie Vondráčková (38) sice točí jeden film za druhým, téměř všechny premiéry se ale uskuteční bez její přítomnosti. Jinak tomu nebude ani v případě krátkometrážního festivalového filmu Beyond Her Lens, v překladu Mimo objektiv, který bude mít v pražském kině Lucerna premiéru již 5. ledna. Ani tam se totiž Vondráčková nedostaví. Důvod? Válka o milionové výživné!

Když v srpnu loňského roku Tomáš Plekanec oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou rozchází, rozhodla se zpěvačka pozastavit všechny své pracovní povinnosti a vydala se za svým stále ještě manželem do Kanady, aby její synové byli poblíž svého tatínka.

Ačkoliv byla často nařčena z toho, že šlo jen o taktický krok, aby se mohla rozvádět v Kanadě a požádat tam o astronomické výživné na syny, čemuž nahrával i fakt, že právě v Kanadě podala jako první žádost o rozvod, ona tvrdila, že ji zajímá jenom její role matky.

Jenže z Kanady do Česka se nevrátila ani kvůli premiéře filmu The Perfect Kiss či vydání svého dlouho očekávaného alba Růže, jehož křest se posouvá na neznámo kdy, přestože v minulých letech do Česka létala pravidelně nejen kvůli méně důležitým pracovním povinnostem. Navíc za poslední roky snad nikdy nevynechala ani předávání slavíků, ačkoliv se konalo během hokejové sezony.

Vondráčková do Česka nepřiletí ani tuto sobotu, kdy v Praze proběhne premiéra filmu Mimo objektiv, v němž si zahrála hlavní roli válečné fotografky Alex, a to přestože otec jejích dvou synů, za kterým na konci srpna do Kanady letěli, je již řadu týdnů v Česku.

Pokud by tedy platilo, že před několika měsíci letěla do Kanady, aby rodina byla pohromadě, mělo by být v jejím zájmu sedět v prvním letadle do Prahy.

I tohle tak dokazuje, že tady jde o mnohem vyšší hru.

O hru o Plekancovy miliony, na které by kvůli v Česku podepsané předmanželské smlouvě neměla nárok, v Kanadě tato smlouva ale, zdá se, neplatí. To vyplývá alespoň i ze slov samotné zpěvačky, která smlouvu dokonce v létě napadla jako protiprávní a jednostrannou.

V této válce je Tomáš Plekanec zatím bezbranný.

To dokázal i před několika dny, kdy kvůli tomu, aby mohl být několik dní se svými syny, přerušil všechny své povinnosti a odletěl za nimi do Kanady, kde jeho žena na konci loňského roku natáčela film Hotel Limbo.

Lucie přitom tvrdila, že práci odkládá na druhou kolej.

Je tak otázkou, zda se někdy ještě uskuteční křest alba Růže nebo zda si Lucie nechá ujít i premiéru snímku Léto s gentlemanem, kde si taktéž zahrála a která je naplánována na svátek svatého Valentýna.

Zatím to ale vypadá, že Vondráčková hru „Moje děti jsou doma v Kanadě a já také“ chce dohrát až do konce.

Jedinou malinkatou vadou na jejím tvrzení je, že kvůli příliš studenému vzduchu musí i několikrát za zimu létat na Kubu, aby vyléčila dýchací obtíže svých dvou synů. Jestli by jim v Česku, kde tuhá zima nehrozí, nebylo lépe. To už ale musí rozhodnout zpěvačka. Do toho jí, jak se zdá, nemůže mluvit ani otec jejích synů Tomáš Plekanec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  201
 • Super
  100
 • Haha
  31
 • Tvl
  31
 • Sladký
  20
 • Cože
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat