Lucie Šafářová terčem nenávistných útoků: Svině, píšou jí fanoušci Vondráčkové!

Hněv fanoušků Lucie Vondráčkové má jasný cíl a rozhodně ho nehodlají krotit. Jenom několik minut poté, co Tomáš Plekanec přiznal vztah s Lucií Šafářovou, se sesypali na oblíbenou tenistku. Tu počastovali těmi nejhoršími nadávkami.

To, že Lucie Vondráčková má jeden z nejvěrnějších fanklubů, není žádným tajemstvím. Právě díky nim se každý rok umisťuje v anketě Český slavík na předních příčkách. A když se ukázalo, že by za rozpadem manželství jejich milované Lucky mohla stát její jmenovkyně, tenistka Lucie Šafářová, rozhodli se konat. A to tím nejprimitivnějším způsobem. Ohledy nebrali ani na to, že Vondráčková Plekancovi a Šafářové podle svých slov lásku přeje. 

Našli si Šafářové oficiální facebookový profil, na kterém tenistka řeší jen své turnaje a výsledky a kde jí její fanoušci gratulují k předvedeným výkonům, a začala smršť, po které se divíme, že Šafářová svůj profil dočasně nepozastavila.

„Rozbourat manželství s dvěma malými dětmi, no máte dobrý žaludek. Abyste nedopadla jednou stejně. Víte, jak se říká. Na každou svini se vaří voda,“ napsala Lucii například Dagmar Baštová Slavíková.

Hodně nechutný komentář napsala i Zdeňka Rudelová. „Když čuba nedá, pes nebere,“ napsala mimo jiné s povzdechem, že to stejně odnesou především jejich děti.

Podle Pavla Paseky je Šafářová dávno za zenitem, tak si potřebuje něco dokázat tím, že si začne něco s ženatým mužem s dvěma dětmi. „Nechápu, že ty svině, co loudí chlapy z manželství, na to mají žaludek,“ dodal rozhořčeně.

Drsně na ni zaútočil člověk skrývající pod profilem Jama Amaja Amaja. „Jsi odporná. Kam se hrabeš na Vondráčkovou. Jsi hnusná,“ napsal jí diskutující. Andrea Dvorská a Zdenka Rudelová se shodly, že již Šafářové nebudou fandit, protože je zklamala. Podle Petry Holé může Šafářová vyhrát všechny turnaje, protože již prohrála svůj charakter.

Zatímco Plekanec a Vondráčková se již k novému vztahu opory Montrealu Canadiens vyjádřili, ačkoliv se jejich pohledy liší, tenistka mlčí. Neodpověděla Expresu na SMS zprávy a nezareagovala ani na nenávistné komentáře na svém facebookovém profilu. Nyní má totiž zcela jiné starosti.

Již v pondělí totiž začíná prestižní US Open, kde loni skončila již v osmifinále.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 20. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  217
 • Haha
  44
 • Tvl
  43
 • Super
  36
 • Cože
  18
 • Sladký
  11
Komentáře