jít naiDNES.cz

Další rána pro Vondráčkovou. Plekanec se Šafářovou seznámili své maminky!

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová vytáhli své maminky na koncert. Co na to Lucka Vondráčková? | foto: Koláž Expresu

Pomineme-li fakt, že je stále ženatý, manželství Tomáše Plekance s Lucií Šafářovou již nic nebrání. Hvězdný pár udělal už i ten nejzásadnější krok. Slavný hokejista a úspěšná tenistka seznámili i své maminky a ty si, jak se zdá, rozumí!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec byli sice manželé dlouhých osm let, neexistuje ale snad ani jedna fotografie jejich rodičů. Z vyjádření oblíbené zpěvačky se dokonce dá tvrdit, že je v jejich kanadském domově jejich maminky navštěvovaly na přeskáčku.

„Nejvíce mi s dětmi v Kanadě pomáhá školka. Když ale natáčím, přijede moje máma nebo tchyně. Mám v nich velkou pomoc,“ nechala se v minulosti slyšet zpěvačka, která měla být dokonce i paní Plekancové trnem v oku. 

Traduje se, že to měla být právě ona, kdo donutil Tomáše Plekance podepsat s Lucií Vondráčkovou před svatbou předmanželskou smlouvu, která mu nyní nejspíš zachrání těžce vydělané miliony.

Dobré vztahy nebyly údajně ani mezi Plekancem a Lucčiným tatínkem Jiřím Vondráčkem. Ten zase měl prý Plekance vnímat jako obyčejného hokejistu, který nebyl pro jeho hvězdnou dceru dost dobrý. 

Jejich vztahy byly dokonce tak napjaté, že Jiří Vondráček za celých osm let svou dceru a její rodinu ani jednou v Kanadě nenavštívil. Vymlouval se na to, že přece nemůže doma nechat samotného psa a podobně.

Podobné problémy nyní již ale Tomáš Plekanec řešit nemusí. Pro rodiče Lucie Šafářové není pouhým hokejistou, ale vrcholovým sportovcem. Její rodiče dost dobře vědí, jak obtížná je cesta k úspěchu, protože sami vychovali vrcholovou sportovkyni. 

I proto si nejspíš paní Šafářová a paní Plekancová tolik rozumí. Zřejmé je to i ze snímku, který zveřejnila sama Lucie Šafářová.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vzali své maminky na koncert Eda Sheerana.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vzali své maminky na koncert Eda Sheerana.

Nastávající rodiče vzali své maminky na koncert Eda Sheerana v Hannoveru a ze snímku, jímž se těhotná tenistka pochlubila, je zřejmé, že si ho čtveřice náramně užila. I obě maminky vypadají nadmíru spokojeně, přestože je na koncertě překvapil déšť a všichni zmokli až na kost.

A co na to říká Lucie Vondráčková? Ta podle informací Expresu doufá, že bude její stále ještě manžel v Brně šťastný a ji a jejich syny nechá v klidu žít v Praze.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat