Otec Lucky Vondráčkové promluvil: Nenechám své dceři ubližovat

Táta chce svou dceru bránit zuby nehty. | foto: Profimedia.cz

Rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) nezasáhl jen známý pár a jejich děti, ale hodně se to dotklo i zpěvaččina otce Jiřího Vondráčka (68). Ten by nejradši bojoval proti celému světu, aby dceři usnadnil život, navrátil čest a pověst. Co hodlá podniknout za kroky?

Kterého rodiče by nezasáhlo, kdyby se jeho dítě rozvádělo, trápilo se a hádalo o děti. To zasáhne naprosto celou rodinu. A to k tomu nemáte tu mediální pozornost a veřejné osočování, které manželé rozjeli ve velkém. Ale teď už Vondráček řekl dost! Nechce, aby Tomáš Plekanec ani nikdo jiný jeho dceři ničili pověst a dělali z ní špatnou mámu.

Dlouho Jiří Vondráček mlčel. I v době, kdy se do celé kauzy a hádek bývalých partnerů o to, kdo je lepší rodič a kde by měli vychovávat své dva syny, vložila hokejistova maminka, se k tomu veřejně nechtěl vyjadřovat. Ale teď mu praskly nervy a už nehodlá mlčet!

„Jak se asi tak má Lucka cítit, jak jí má být. Nemohla ani přijet na premiéru svého filmu. Je v Kanadě zavřená, aniž by chtěla,“ naznačoval Vondráček to, že soudy vzaly oběma chlapcům pasy na žádost jejich otce, aby je Lucie nemohla nikam odvézt.

Zpěvaččin táta nechápe, proč se všichni pustili do Lucky, hodnotí ji jako matku, říkají o ní, že je zlatokopka. „Vždyť je to poctivá holka, která neskutečně dře, snaží se být skvělou mámou, maká jako nikdo. Snaží se být ve své práci dobrá a daří se jí to. Tak proč jí tolik ubližují?“ zamyslel se naštvaně Vondráček.

Ten by si to podle tónu hlasu, jakým odpovídal na naše otázky, možná nejradši s Plekancem rád rozdal ručně. Nemůže pochopit, co mu tak hrozného Lucka provedla, že se k ní teď chová jako ke kusu hadru.

„Do Kanady se zatím nechystáme, ale jsme neustále ve spojení. Vždycky za ní budeme stát. Nechápu tu zlobu, která se v lidech bere. Vždyť Lucka nikdy nikomu neublížila,“ uzavřel vyprávění Jiří.

Doufá, že se všechno v dobré obrátí a jeho „malá holčička“ zpět získá ztracenou sebedůvěru a s rozvodem se nakonec vypořádá jako silná žena. I když to podle jejího táty nemá vůbec jednoduché a bude ji to stát spousty sil.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:29 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  360
 • Trapas
  129
 • Haha
  97
 • Tvl
  64
 • Cože
  25
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat