jít naiDNES.cz

Největší bolest Vondráčkové: Přišla jsem o dceru a řeknu vám, jak se jmenovala

Lucie Vondráčková promluvila o ztrátě vytoužené dcery Elišky. | foto: MAFRA

Lucie Vondráčková v posledním roce neustále opakuje, že je doma v Kanadě, a konečně vyšlo na povrch, proč to tak cítí. Zpěvačka tam nechala kus své duše. Po letech přiznala, že v Severní Americe přišla o milovanou dceru, která se měla jmenovat Eliška!

Mnozí si mysleli, že nejhorší dny svého života Lucie Vondráčková prožívá v posledním roce, kdy se svým stále ještě manželem Tomášem Plekancem bojuje o to, aby mohla s jejich syny žít v Kanadě, kde se kluci narodili. 

Do Kanady ji kupodivu netáhne jenom touha po anonymitě, kterou v Česku nemá, ale i pocit, že tam něco nechala.

Mezi syny Matyášem a Adamem byla těhotná ještě jednou. S Tomášem Plekancem čekala vytouženou holčičku, o niž bohužel přišla v šestém měsíci těhotenství.

„Bylo to nejhorší, co prožila. Kdyby potom neměla Adama, asi by se s tou ztrátou do konce svého života nevyrovnala. Bylo to pro ni i Tomáše velmi těžké období,“ svěřil se nám před časem zdroj z okolí manželského páru, podle něhož Vondráčkové dost pomohli vyrovnat se se ztrátou miminka chápaví kanadští lékaři. Ti jí dali možnost se s dcerkou rozloučit.

„I když je zvykem, že se dítě mamince ani neukazuje, Lucce dovolili, aby se s ní rozloučila. Měla ji u sebe celou noc a pak až ji vzali pryč,“ sdělil nám náš zdroj.

Naše informace nám potvrdila i sama zpěvačka. „Nevím, jak to víte, ale je to pravda. Asi už to vědělo moc lidí z našeho okolí. Jmenovala se Eliška,“ sdělila nám na náš přímý dotaz zpěvačka, která sice neměla možnost dceru pochovat, přesto se víc cítí být doma v Kanadě.

„Za osm let života jsem tam prožila víc životních křižovatek než tady u nás za předešlých třicet let. Možná proto jsem doma tady, ale i tam,“ uzavřela zpěvačka, jež má před sebou nemilosrdnou rozvodovou bitvu s Tomášem Plekancem.

Po tomhle všem to pro ni ale bude nejspíš procházka růžovým sadem.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat