jít naiDNES.cz

Propadák Vondráčkové: Na film za Plekancovy peníze se nechodí. Ale má 47 % na ČSFD

Herečka Lucie Vondráčková prožívá největší potupu svého života. Pyšní se sice nejvěrnějšími fanoušky, kteří ji v anketě Český slavík pravidelně dostávali mezi tři nejpopulárnější zpěvačky Česka, ani ti ale, jak se zdá, nevěří jejím hereckým schopnostem. Její nový film totiž doslova divácky propadl!

Poslední film Lucie Vondráčkové The Perfect Kiss, o kterém zpěvačka již několik let mluví, má za sebou první víkend v českých kinech. A přestože je Lucie na svůj počin hrdá a momentálně pod taktovkou stejné produkce v Kanadě natáčí další romantickou komedii, Hotel Limbo, filmoví fanoušci její nadšení nesdílí.

Podle dostupných statistik se totiž The Perfect Kiss z dílny režisérky a scenáristky Martiny Adamcové, která si v Kanadě říká Tina Adams a v Česku ji pak známe jako hanbatou četařku Babinčákovou z filmu Tankový prapor, o premiérovém víkendu nedostal ani mezi dvacet nejnavštěvovanějších filmů s tím, že na ten poslední film přišlo o víkendu pouhých 582 diváků. Na skutečnost upozornil deník Blesk.

Otázkou je, kolik platících diváků na The Perfect Kiss doopravdy přišlo. Číslo se může pohybovat v řádu desítek diváků. O jakou jde potupu, si můžete domyslet, když si uvědomíte, že například na komedii Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přišlo během premiérového víkendu 94 360 diváků.

Přestože The Perfect Kiss má na ČSFD.cz 47 procent, hodnocení nelze brát vážně. Pro komedii hlasovalo téměř 150 filmových fandů. Z toho téměř polovina lidí tomu dala známku „odpad“.

K úspěchu snímku tak nepomohly ani tři miliony Tomáše Plekance. Nutno však říct, že film mnoho šancí na úspěch nedostal. Do kin byl film uveden ve čtvrtek 1. listopadu, a to zatím jen ve dvou pražských multiplexech – na Černém Mostě a v Hostivaři. Občas se hraje v biografu v Modřanech. 

Otázkou je, zda o něj nebyl ze strany distributorů zájem, nebo v jeho úspěch nevěřili sami tvůrci snímku. Ať je to, jak chce, většina diskutujících na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze se shoduje, že jde o odpad.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:01 7. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  161
 • Trapas
  69
 • Super
  32
 • Tvl
  31
 • Cože
  25
 • Sladký
  20
Komentáře