Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vondráčková kňourá kvůli synům a paparazzi: Byla to ona, kdo je bral na akce

  Sláva, to je kříž! Lucie Vondráčková (40) si v Limuzíně s Mírou Hejdou povzdychla, že se u jejího domu objevují paparazzi a že celý „bulvární hon“ vnímají její synové Matyáš a Adam. V pořadu však tak nějak zapomněla dodat, že tomu šla ona často naproti a ratolesti s sebou často brala na akce.

  „V létě paparazzi seděli u mě před domem v autě asi pět dní a dělali, že jsou neviditelní. My jsme o nich samozřejmě věděli. To vědomí, že někdo sleduje vás a lidi, kteří k vám chodí, je dost nepříjemné,“ svěřila se Mírovi Hejdovi zpěvačka, která nic podobného v Kanadě nezažívala.

  „Rozhodla jsem se za nimi osobně zajít. Pán mi tvrdil, že chce jen vidět, jak se zabydlujeme. Pak odjel a už se nikdy neukázal. Když vycházím z domu, vždycky se podívám, kde je co zaparkováno,“ popsala Lucie Vondráčková s tím, že zkušenosti s bulvárem negativně ovlivňují i její dva syny.

  „Kluci to samozřejmě vnímají. Jednou jsme třeba šli po ulici a cizí paní nás upozornila, že nás někdo sleduje. Kluci pak měli velký strach. Vysvětlila jsem jim, že ti pánové s foťáky se asi dobře neučili, a proto dopadli takto. Obrátila jsem to tak, že je důležité chodit do školy a učit se jazyky, aby nemuseli jednou stejně jako oni dělat takovou práci,“ doplnila umělkyně, která porovnávala výhody života v Česku a v Kanadě.

  Škoda že si nevzpomněla i na chvíle, kdy než aby si zařídila hlídání, brala syny v útlém věku s sebou na akce a oháněla se tím, že je to akce vhodná i pro děti. 

  Tak určitě, zejména v případě, kdy se jejich slavná maminka tetelí na focení a dává rozhovory o tom, jak miluje Česko a touží se sem z Kanady vrátit, zatímco synkové se dožadují její pozornosti, která se však upírá hlavně k přítomným „nebulvárním“ médiím.

  Když chci děti uchránit zájmu médií a paparazzi, rozhodně je neberu s sebou na rozhovory a akce, kde budu prezentovat sama sebe a svou práci.

  „V tomto směru to bylo v Kanadě lepší. Život nás ale přivedl sem. Přestěhovat jsme se sem museli. Kvůli práci to nebylo, té jsem měla v Kanadě dost. Neříkám, že jsem to tak moc chtěla, stěhovat se zpět do Prahy. Ale je tu spousta krásných věcí, které člověk nezažije zase tam. Snažím se brát věci vždy radši z té pozitivní stránky,“ zhodnotila zpěvačka, která mistrně celou věc obrátila.

  Bývaly doby, kde se slzou v oku vyprávěla o životě v Česku, zatímco v Kanadě „si pořád ne a ne zvyknout“. Ono si člověk musí ujasnit, co vlastně chce, že ano...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz