Sobota 18. května 2024, svátek má Nataša
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Krize ve StarDance: Po vyhazovu Chlopčíka a Zelinky se objevila první jména účastníků

  Představení první pětice nové řady StarDance | foto: Instagram

  Potvrzeno! Česká televize zveřejnila jména prvních pěti hvězd letošního ročníku StarDance včetně očekávané Lucie Vondráčkové. Tato VIP pětice se postaví výzvě obnovit popularitu soutěže, která čelí krizi po nedávném odvolání porotce Zdeňka Chlopčíka a šéfa tanečníků Marka Zelinky. Bude to stačit?

  Oblíbená taneční soutěž České televize StarDance bude začátkem podzimu vysílat už svou třináctou řadu. Na svém instagramovém profilu zveřejnila první pětici soutěžících a potvrdila tím spekulace o zúčastnění zpěvačky Lucie Vondráčkové (44).

  Svou účast potvrdily i další herečky Marta Dancingerová (32) a Jana Paulová (69). Pro hvězdu seriálu Kukačky Dancingerovou bylo rozhodnutí o účasti jasné, věděla hned, že do toho půjde. „Nabídku do StarDance jsem přijala, protože bych si strašně vyčítala, kdybych to neudělala. Účast v této soutěži je takový můj malý sen,“ dodala Marta Dancingerová.

  Boxovací rukavice sundá osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková (26). „StarDance budu brát jako svůj nejtěžší zápas v životě a tancování jako největšího soupeře. Myslím, že tanečník, který mě bude mít na starosti, si to se mnou dost užije,“ přiznala Ptáčková a dále dodala:Je to odlišný svět než ten, ve kterém normálně funguji. Většinou mě najdete někde v bahně, na tréninzích a v propoceném kimonu. Teď budu v šatech a za princeznu.“

  Na tanečním parketě se po dlouhém zvažování ukáže i foodbloggerka a kuchařka Chili Ta Thuy (31). Ačkoliv se influencerka objevila už v řadě soutěžích jako MasterChef, SuperStar a Survivor, tak StarDance bere jako velkou výzvu a má z ní respekt. Je vděčná, že takové výzvy může přijímat.

  „StarDance beru jako příležitost k vlastnímu růstu a k tomu, abych mohla šířit povědomí o věcech, na kterých mi záleží, “ dodala Chili Ta Thuy.

  Chili Ta Thuy v nové řadě StarDance

  Lucie Vondráčková přiznala, že pozvánku do StarDance už jednou dostala. „StarDance mi už jednou cestu zkřížila. Bylo to asi před patnácti lety, v té době jsem ale zkoušela v divadle a netroufla jsem si herectví a tanec zkombinovat. No strašpytel jsem byla. A pak mi to bylo samozřejmě trošku líto, takže děkuju za druhou šanci,“ říká.

  Lucie Vondráčková v nové řadě StarDance

  Pro muzikálovou herečku Janu Paulovou to také bude výzva. Byť se tanečního parketu nemůže dočkat, tak největší obavy má ze svého věku.

  „Z pohledu těla to bude velká výzva. Budu v historii české soutěže nejstarší ženská účastnice a tělo samozřejmě podléhá času. Můj duch je sice mladý, ale tělo opravdu už ne,“ dodává.

  Další osobnosti představí ČT postupně. Hlavní změny nastaly v porotě. Diváci se museli rozloučit se Zdeňkem Chlopčíkem, na jeho místo přišel tanečník Jan Tománek.

  Fotogalerie