jít naiDNES.cz

Vyplatilo se počkat: Vondráčková má na prahu 40 svůj první opravdový song!

Lucie Vondráčková aktuálně boduje s písní Stanice Svět. | foto: Facebook Lucie Vondráčkové

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (39) si dala načas. I když hitparády opanovala už coby náctiletá, nikdy se nevytasila s originálním a původním hitem. Na prahu čtyřicítky ale přišla velká změna. Lucie dala vale coververzím a předělávkám a vytasila se s písní Stanice Svět, která konečně snese i přísnější kritéria. Ocenili to také její fanoušci.

Vítr, Stůj, Ty jsi ten nej nebo Zásah, to je jen pár hitů, které Lucii Vondráčkovou proslavily, přitom šlo o předělávky světoznámých melodií, k nimž zpěvaččina maminka nebo někdo jinak spřízněný napsal více či méně povedený text.  

Fanoušci si na to za ta léta natolik zvykli, že jim ani nepřišlo, že Lucie posílá do světa „jen“ předělávky. Případně měli radost z toho, že se mohou svézt na vlně nostalgie, zavzpomínat na staré dobré časy, které jim po drobném upgradu Vondráčková dopřála. Ve finále jí to nikdy neměli za zlé, naopak. 

Na zpěvačku, která pravidelně boduje v žebříčcích obliby, je to ale trochu málo.

Na prahu významného jubilea, které zejména v případě žen má až magickou moc, nastala změna, a to dost výrazná. Vondráčková dala vale předělávkám s ohranými rytmy a do do éteru pustila novinku, která je nová ve všech ohledech!

„Moc díky za druhé místo pro Stanici Svět! Další hlasování jen do zítřka,“ upozornila zpěvačka své fanoušky na sociální síti. Její duet s Radimem Flenderem se podle nich nadmíru vydařil, o čemž svědčí nejen 2. místo v hitparádě Dvojky Českého rozhlasu, ale i komentáře na YouTube a dalších kanálech.

„Krásný klip a úžasný text. O hlasech nemluvím. Fakt bomba,“ míní například Eva S. Nedvědová. 

„Videoklip Stanice Svět je opravdu krásný,“ přitakala Andrea Doleželová.

Fanoušci nyní doufají, že po úspěchu Stanice Svět budou následovat další původní hity. Byla by podle nich velká škoda, kdyby Vondráčková nepokračovala v trendu vlastních písní s melodií, kterou ještě nikdy nikdo neslyšel. Přece jen nemůže pořád jen recyklovat staré fláky.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat