jít naiDNES.cz

Bizár dne: Lucie Vondráčková se navlékla do svatebních šatů a tiskla se k huse!

Tomu se říká buď holé sebemrskačství, nebo geniální smysl pro ironii. Lucie Vondráčková má sice před sebou tuhou rozvodovou bitvu s Tomášem Plekancem, přesto kývla na focení ve svatebních šatech. A ještě si to užívala!

Po svém návratu z Kanady se Lucie Vondráčková doslova nezastavila. Mnozí si sice mysleli, že veškerý svůj volný čas bude věnovat rozvodové bitvě s Tomášem Plekancem, se kterým si již měsíce pře nejen o výši alimentů na jejich dva syny, ale i o rozvodové vyrovnání, Vondráčková má ale plnou hlavu práce.

Po svém návratu stihla natočit již videoklip k písni Stanice svět s Radimem Flenderem a nyní kývla na focení kampaně pro záchrannou stanici zvířat v pražských Jinonicích, kdy se měla fotit s husou v náručí. Na tom by nebylo nic divného, kdyby na sobě aktuálně rozvádějící se Vondráčková nemusela mít svatební šaty.

S ohledem na její momentální rodinný stav, kdy se rozvádí s Tomášem Plekancem a to poslední, na co má rozhodně chuť, je další svatba, se nabízí otázka, zda Vondráčkové vůbec někdo dopředu sdělil, že focení bude probíhat v bílých svatebních šatech, nebo ji rovnou postavili před hotovou věc.

Nutno říct, že zpěvačka i po dvou dětech vypadá fantasticky a ve svatebních šatech vypadala jako princezna.

Necháme překvapit, zda je první doopravdy oblékne ona, nebo Lucie Šafářová, která čeká s jejím mužem svého prvního potomka.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat