Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Ověřili jsme pro vás pravost vztahu Vondráčkové a Vojnara. Budete překvapeni, co ti dva spolu dělali

  Nedali bez sebe ani ránu. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Neexistuje v kumštu člověk, který by neslyšel o tom, že Lucie Vondráčková a Petr Vojnar jsou spolu jen z rozumu. Dokonce koluje drb, že Lucka klofla prvního chlapa, protože předem věděla o svatbě Plekance s Šafářovou a k smrti se bála, že se o ní bude psát jako o zhrzené samotářce. Měli jsme možnost sedět kousek od nich na premiéře Lásky nebeské a vidět je, jak se k sobě mají, když se nikdo nedívá.

  Expres byl také pozvaný na dlouho očekávanou a kvůli covidu-19 odloženou premiéru muzikálu Láska nebeská. Jako redaktorku mě produkce posadila hned vedle zpěvačky Lucie Vondráčkové, vedle níž seděl její partner Petr Vojnar. Z druhé strany jsem měla herečku Danielu Šinkorovou.

  I když jsem s nadšením hltala úžasné zpracování duchařské komedie s nejznámějšími hity Waldemara Matušky a chvílemi jsem se od srdce a nahlas smála a chtělo se mi dokonce tančit, po očku jsem sledovala dvě hrdličky vedle mě. Je to holt práce. 

  Lucie dávala Petrovi něžně na nohu ruku, brala ho za ruku, ten jí to oplácel a něžně ji hladil. Šeptali si do ouška, společně se chichotali, byť i oni sledovali děj muzikálu.

  Láska, která vede až za hrob, je natolik fascinovala, rozněžnila, dojala, že byli rádi, že mají jeden druhého, mají v sobě oporu, ale i zábavného partnera.

  Na moderátorovi bylo poznat, jak je na Lucku nesmírně pyšný, protože si oblékla krásné modré šaty, které přesně obkreslily její dokonalé křivky, jež má vysportované. 

  Nedali bez sebe ani ránu.

  I on se oblékl vzhledem ke slavnostnímu rázu akce elegantně, aby nebyli za módní halucinaci jako na první akci, kam spolu přišli jako pár. To se kdejaký stylista podivoval, proč potřebují být tak nápadní.

  Večer v Divadle Broadway působili, jako by ani okolní svět nevnímali. Samozřejmě se zpěvačka zdravila s lidmi a kolegy, které dlouho neviděla, ale jinak měli svět sami pro sebe. 

  Petr byl na Lucku pyšný, jak jí to v šatech slušelo.

  Lucka se mohla o svého vyššího partnera opřít, cítit v něm oporu i to, jak se prodírá davem, aby mohla jeho láska v klidu projít. To se oblíbené pěnici muselo hodně zalíbit, protože svého partnera zahrnovala láskyplnými dotyky a polibky.

  Nakonec si chvíli popovídali s přáteli, ale ruku v ruce se pak nenápadně vytratili. Možná nebyli naladěni na rozhovory nebo se jen těšili do soukromí, aby se mohli věnovat jen a jen sami sobě. Mladá láska, to je ráj.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz