Lucie Vondráčková a Petr Vojnar spolu poprvé ve společnosti. Jak zvládli svou premiéru?

11. září
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se poprvé objevili na společenské akci jako oficiální pár, pro tuto příležitost si vybrali finále Czech & Slovak PhotoGirl 2021, které Petr moderoval a Lucie usedla do porotcovského křesla. Jak se k sobě chovali a kdo koho před přítomnými fotografy políbil první?

Jejich vztah jsme jako první odhalili sice už počátkem srpna, kdy nám sama zpěvačka přiznala, že s Petrem Vojnarem tvoří pár, pak ale jako by se sami lekli zájmu, který se kolem nich rozvířil, a stáhli se do ústraní. Ačkoliv se měli od té doby minimálně jednou objevit ruku v ruce na společenské akci, dali si pořádně načas.

Jelikož sami dobře věděli, že pokud spolu chtějí zůstat, momentu společenské akce neuniknou, v pátek se spolu zúčastnili finále Czech & Slovak PhotoGirl 2021. Petr Vojnar celou akci moderoval a první moment, kdy se oba objevili vedle sebe, byl, když Lucie na závěr večera vyhlašovala celkovou vítězku soutěže.

S koncem oficiální části akce začal mediální kolotoč, na který je Vondráčková zvyklá a umí v něm proplouvat jako ryba ve vodě. Na Vojnarovi bylo ale vidět, že ačkoliv i on na konci devadesátých let prožil jako frontman chlapecké skupiny T-boyz svých patnáct minut slávy, byl zájmem přítomných fotografů dost vykolejený.

Lucie Vondráčková tiše pozorovala, jak si Vojnar poradí a zda to neodpíská. Chvilku to tak sice vypadalo a lehce hystericky tvrdil, že nebudou dávat společný rozhovor v domnění, že tím chrání svou přítelkyni, pak se ale naštěstí uvolnil a zase hýřil „brutálním“ humorem, díky němuž mu prý Lucka podlehla.

Za to ho Lucka odměnila láskyplným polibkem na tvář, kterým Vojnara nejspíš chtěla uklidnit, aby nebyl tak v křeči, a rozhodně to zafungovalo.

Na první společný rozhovor s nimi se můžete těšit v následujících hodinách, do té doby se můžete v galerii podívat, jak jim to spolu slušelo.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře