Vondráčková žadoní o soucit: The Perfect Kiss označila za nejhorší film všech dob

Ať rozvod s Tomášem Plekancem (36) a s ním spojená bitva o majetek dopadnou jakkoli, Lucie Vondráčková (38) má mocného spojence a tím jsou její fanoušci. Však si je také herečka a zpěvačka náležitě předchází a pečlivě zvažuje každé slovo, které směrem k nim vypustí. V boji o jejich přízeň tasí zbraně těžkého kalibru. Klidně sepsuje i film The Perfect Kiss, v němž si zahrála hlavní roli.

„Třetí ukázka z našeho nejhoršího a nejpříšernějšího filmu všech dob! The Perfect Kiss bude už brzy pro vás v Evropě ke stažení na iTunes! Dám včas vědět. Hezký den všem!“ napsala ke třetí ukázce z uvedeného snímku Lucie Vondráčková.

Nezasvěcenému člověku by se mohlo zdát, že herečka sebekriticky uznala, že Dokonalý polibek nepatří mezi ty snímky, které do životopisu napíšete zlatým písmem, pokud je tam tedy vůbec zmíníte. O tom, že The Perfect Kiss není zrovna diváckým hitem, není pochyb. Do českých kin se prakticky nedostal, kritici ho ztrhali, i když přiznali, že angažmá Lucie Vondráčkové je to nejlepší, co na nepovedeném filmu našli.

O prozření Vondráčkové ale nemůže být řeč. Tím, že naoko pohanila film, v němž hraje, jen cílí na své fanoušky, kteří jsou nesmírně oddaní a zpěvačka se na ně může všem spolehnout. Všechno jí odpustí a jsou jí za všech okolností oporou.

I tentokrát následovala záplava emotikonů, srdíček a dojemných vzkazů, které Lucii vynášejí do nebes, ať už jako herečku, zpěvačku, nebo matku. Je to ideální způsob, jak zahnat chmury a nářky nad kanadskou zimou. Vřelá slova, ta vždycky zahřejí.

„Já se strašně moc těším, až tenhle nejhorší a nejpříšernější film uvidím, kdy už to bude?! Nedejte se, Lucko, jste úžasný človíček, zpěvačka, herečka i maminka,“ vzkázala jí na Facebooku jedna z jejích obdivovatelek a vysloužila si tím osmdesát lajků. Její fanouškovská obec je silná jako středověká tvrz, která je vystavena na těch nejbytelnějších základech.

„Také nechápu, proč taková škaredá slova. Vždyť málokdo měl možnost jej vidět a podle ukázek je hezký. Já znám mnoho filmů, které po pár minutách přepínám, ale na tento bych se dívala jak kvůli Lucince, tak i nádhernému prostředí a bílé kanadské zimě,“ přidává se s podporou další žena, která je dokonce označena jako „přední fanoušek“. A následují další podpůrné hlasy.

„Nádherná angličtina. Smekám.“

„Proč ta sebeironie?“

„Lucinko, jste úžasný člověk a máma.“

Najdou se i tací, kdo The Perfect Kiss přirovnávají k Troškově trilogii Slunce, seno..., která krátce po svém uvedení také neměla na růžích ustálo. 

Nezbývá než doufat, že Lucie svým fanouškům vysvětlí, co to je iTunes a jak si snímek stáhnout...

Komentáře