jít naiDNES.cz

Přiznává Vondráčková nevěru? Přijde a já mu neodolám, zpívá ve svém novém hitu!

Zatímco ona v Kanadě bojuje o práva svých dvou synů a miliony svého stále ještě manžela Tomáše Plekance, v tichosti a bez velkých pompézností se zveřejnil videoklip k její písničce Zásah. Vypadá to, že text je čistým přiznání manželské krize. A nejen to! Vondráčková dokonce v písni přiznává možnou nevěru!

Lucie Vondráčková neprožívá nejlepší léto svého života. I když si ještě před několika týdny myslela, že v Česku bude do října, kdy měla vyjít její dlouho očekávaná deska Růže, ještě v srpnu kvapem spěchala do Kanady, kde počátkem minulého měsíce podala žádost o rozvod s Tomášem Plekancem, ačkoliv se ti dva brali v Česku.

I když se zdálo, že se tím pádem všechny premiéry odkládají na neurčito, produkční společnost Ságl Production v úterý večer zveřejnila videoklip k písni Zásah, který Lucka v Praze natáčela počátkem června. Pokud se zaposloucháte do textu, nestačíte se divit. Ačkoliv zpěvačka tvrdila, že jejich vztah byl do letošního června bezproblémový, z textu její nové písničky to tak nevypadá.

„Chodím celým světem, tvým křížem krážem, koukám, kde jsem zůstala já. Nikde žádná zmínka, žádnej zájem, ani stopa nepatrná,“ zpívá Vondráčková, což může Tomáš Plekanec brát osobně, ale stále je text dost všeobecný.

Pak ale přijde refrén, z něhož by neměl radost žádný manžel.

„Chtělo by to zásah, ten v pravou chvílí, jedině zásah, ten z rodu snů. Totální zásah komor a síní, víc než jenom zásah, zásah ze všech zásahů. Zásah, jeden zásah, jedině zásah, zásah láskou,“ zpívá Lucka ve svém novém hitu, z jehož textu je jasné, že touží po lásce, a když se někdo objeví, je ochotna mu podlehnout.

Song je coververzí písně Hot Stuff od zpěvačky Donny Summer.

Zajímavá je druhá sloka písničky, v ní je vše jasně řečeno. „Chodím tím tvým světem, jdu zimou, létem, nikoho se nedovolám. Ať už kdo chce míří, ať kdo chce střílí, přijde, já mu neodolám,“ zpívá Vondráčková, jíž text opět napsala její maminka Hana Sorrosová.

Ta tato slova určitě nepsala jen tak, že se spolu rýmují. Nejspíš to měl být skrytý vzkaz právě pro Plekance, že pokud se nezačne víc snažit, Vondráčková mu uteče.

Otázkou je, zda se Plekanec k tak razantnímu kroku, jakým rozvod bezesporu je, rozhodl až po poslechnutí této písničky, nebo už dávno předtím.

Ať je to, jak chce, z textu je zřejmé, že jejich manželství procházelo velkou krizí, o níž musela přinejmenším vědět maminka Lucie Vondráčkové. Jinak si neumíme představit, že by se ve svém textu takto trefila. Navíc když se spekuluje o tom, že zpěvačka měla udržovat milostný poměr s hercem Matějem Hádkem.

Ale že by to přece jenom byla jenom náhoda? Schválně si písničku pusťte a udělejte si vlastní názor.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:42 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat