jít naiDNES.cz

Vondráčková o životě v Kanadě: Jsem nenápadná, chtěla bych být v Praze víc

Zpěvačka Lucie Vondráčková (37) žije se svou rodinou za oceánem v zasněžené Kanadě. Expresu však přiznala, že je jí v poslední době stále častěji smutno po Česku. Plánuje návrat?

Zpěvačka Lucie Vondráčková se v Česku ukázala především kvůli anketě Český slavík, kde převzala cenu za třetí místo v kategorii Zpěvačka roku. Při té příležitosti se svěřila, že je jí po rodné zemi stále více smutno a chtěla by se do ní vracet častěji.

„Vždy, když sem přijedu, tak mám bohužel hodně povinností. Vlastně skoro nikdy nemám čas si v klidu projít Prahu a trávit čas s blízkými. Chtěla bych se sem určitě vracet častěji než jen pro Slavíky,“ svěřila se nám Vondráčková, která přiznala, že je ráda, že si v zahraničí našla práci a není neustále sama.

„Natáčela jsem filmy, ke kterým jsem se dostala přes klasické castingy. Nikdo mě neznal a ani nevěděl, že jsem v Česku nějak známá. Snažím se v Kanadě držet spíš pod pokličkou, aby to nikdo nevěděl,“ dodala.

Vondráčková v Kanadě žije od roku 2011, kdy se rozhodla trvale odstěhovat s manželem za jeho prací. Hokejista totiž hraje za kanadský Montreal Canadiens.

Do Česka jezdí Lucie většinou sama anebo s dětmi. Málokdy se ale naskytne možnost přijet společně s manželem. Většinou, když může Lucie, nehodí se to Tomášovi nebo naopak.

Synové jsou navíc zvyklí na život v Kanadě, kde od mala vyrůstají. Zda se tedy Lucii skutečně podaří splnit si přání a trávit v Česku víc času, je otázkou. Starší syn Matyáš navíc za chvíli nastoupí do školy a pak už nebude možné tolik cestovat jako nyní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 2. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  66
 • Super
  46
 • Haha
  16
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat