jít naiDNES.cz

Osud postavil Vondráčkovou k plotně: Tady je její montrealská večeře!

Lucie Vondráčková je teď velká hospodyňka. | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se syny Adamem a Matyášem stále zůstává v Kanadě, kde čeká na verdikt odvolacího soudu, který řeší její rozvod s Tomášem Plekancem (36) a také péči o jejich dva syny. Do té doby se musí hvězda filmu The Perfect Kiss zabavit, jak umí. Nedávno dokonce opanovala kuchyni a předvedla kanadskou gastronomickou jízdu. Zřejmě aby fanouškům, ale hlavně i kritikům dokázala, že doby, kdy zvládla jen vlažnou vodu s citronem, jsou minulostí.

„Dámy a pánové, naše malá večeře v Montrealu. Jedu simultánně na čtyřech frontách!“ pochlubila se Lucie Vondráčková z kanadského Montrealu. Sama bez mučení přiznala, že tomu vždycky tak nebylo.

„Ještě před deseti lety bych nevěřila, že je to v mém případě možné...,“ nechala se slyšet zpěvačka, která je na sebe náležitě pyšná, a hned dodala, že jí u sporáku nikdo nepomáhal.

„Bez asistence kohokoli. Dobrou chuť, jestli právě obědváte,“ popřála Vondráčková závěrem a jejím fanouškům se okamžitě začaly sbíhat sliny.

Na plotně stály hned čtyři hrnce. V jednom probublával vařený květák, v jiném příloha, nechyběly ani kusy pořádné flákoty, i když v Lucčině životě bývaly doby, kdy se masu vyhýbala obloukem a dávala přednost naklíčené pšenici. Vedle oblíbené pěnice by i tolik vychvalovaná kuchařka Nigella Lawson zbledla závistí...

Zpěvačka evidentně dává přednost vlastním nebo rodinnými příslušníky ověřeným receptům a na hotovky nebo polotovary ji moc neužije. Snad také už stihla vyzkoušet některou z kanadských specialit, například poutine – smažené hranolky s omáčkou gravy posypané tvarohovým sýrem. Lívance s javorovým sirupem už synům určitě dělala několikrát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:39 2. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  191
 • Trapas
  169
 • Haha
  41
 • Tvl
  29
 • Cože
  23
 • Sladký
  23
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat