Osud postavil Vondráčkovou k plotně: Tady je její montrealská večeře!

Lucie Vondráčková je teď velká hospodyňka. | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se syny Adamem a Matyášem stále zůstává v Kanadě, kde čeká na verdikt odvolacího soudu, který řeší její rozvod s Tomášem Plekancem (36) a také péči o jejich dva syny. Do té doby se musí hvězda filmu The Perfect Kiss zabavit, jak umí. Nedávno dokonce opanovala kuchyni a předvedla kanadskou gastronomickou jízdu. Zřejmě aby fanouškům, ale hlavně i kritikům dokázala, že doby, kdy zvládla jen vlažnou vodu s citronem, jsou minulostí.

„Dámy a pánové, naše malá večeře v Montrealu. Jedu simultánně na čtyřech frontách!“ pochlubila se Lucie Vondráčková z kanadského Montrealu. Sama bez mučení přiznala, že tomu vždycky tak nebylo.

„Ještě před deseti lety bych nevěřila, že je to v mém případě možné...,“ nechala se slyšet zpěvačka, která je na sebe náležitě pyšná, a hned dodala, že jí u sporáku nikdo nepomáhal.

„Bez asistence kohokoli. Dobrou chuť, jestli právě obědváte,“ popřála Vondráčková závěrem a jejím fanouškům se okamžitě začaly sbíhat sliny.

Na plotně stály hned čtyři hrnce. V jednom probublával vařený květák, v jiném příloha, nechyběly ani kusy pořádné flákoty, i když v Lucčině životě bývaly doby, kdy se masu vyhýbala obloukem a dávala přednost naklíčené pšenici. Vedle oblíbené pěnice by i tolik vychvalovaná kuchařka Nigella Lawson zbledla závistí...

Zpěvačka evidentně dává přednost vlastním nebo rodinnými příslušníky ověřeným receptům a na hotovky nebo polotovary ji moc neužije. Snad také už stihla vyzkoušet některou z kanadských specialit, například poutine – smažené hranolky s omáčkou gravy posypané tvarohovým sýrem. Lívance s javorovým sirupem už synům určitě dělala několikrát.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat