Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

20. listopadu 2018
Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se svými syny, Lucie Vondráčková (38) má oči sněhem zaváté. A to doslova. Nastupující zima dopřála Montrealu slušnou nadílku, kterou si zpěvačka náležitě užívá. I kdepak, to se s pražskou břečkou nedá srovnat!

„Nějakou nabídku na výměnu jsem měl, ale pro mě by to nemělo smysl, byl bych pryč od kluků, proto vyhrála jednoznačně extraliga,“ uvedl v pořadu „Hokej den poté“ Tomáš Plekanec, který by si velmi přál být synům na blízku.

„Teď doufám, že tady v době Vánoc budou a budu s nimi moct strávit nějaký čas. Kluci pro mě hrají první roli,“ dodal hokejista.

Jeho manželka je ale stále v Kanadě, kde si užívá plnými doušky rodinné pohody. Vycházky po zasněženém Montrealu, nejrůznější aktivity se syny Adamem a Matějem a všudypřítomný úsměv od ucha k uchu. 

O návratu do Česka Lucie Vondráčková mlčí. Raději fanouškům posílá momentky s chundelatými mazlíčky, které zahřejí u srdce a naženou plusové body. Ty se hodí vždycky. Zvláště když je na světě nová deska s poetickým názvem Růže a je potřeba ji trochu zpropagovat alespoň na dálku, když už fanouškům nedopřejete křest a autogramiádu a „trucujete“ v Kanadě.

Vondráčková má za mořem kromě péče o děti a domácnost taky „plné ruce práce“ s propagací snímku The Perfect Kiss, který v Česku zapadl. Bohužel ne sněhem, ale vlnou nezájmu, v kinech o něj totiž nezavadíte. Proto zbývá zkusit ho „protlačit“ alespoň v zemi javorového listu, kde se také natáčel.

Nehledě na natáčení další kanadské „pecky“ z dílny Martiny Adamcové alias Tiny Adams nesoucí exoticky znějící název Hotel Limbo. Mimo to, andělíčci ve sněhu, které má Lucie tak ráda už od dětství, se v Česku aktuálně dělat nedají. 

Tak proč sem spěchat, když do Vánoc je času dost a svého muže, který má novou známost, můžete držet ještě nějaký ten pátek v napětí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře