Tohle se Plekancovi líbit nebude: Vondráčková tvrdí, že děti nechtějí domů

Lucie Vondráčková se do Česka nehrne, čímž přidělává vrásky manželovi Tomáši Plekancovi, který by se svými syny Matyášem a Adamem rád trávil víc času. | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) sice vydala novou desku, její fanoušci se jí ale v Česku jen tak nedočkají. Aktuálně totiž pobývá v Kanadě. Radost z toho nemá ani její manžel, hokejista Tomáš Plekanec (36), který přesídlil do Česka a se svými syny Adamem a Matyášem by rád strávil vánoční svátky.

„Věnuji se teď hlavně klukům. Těším se na Ježíška. Kdy se vrátíme do Česka, netuším. Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. Asi tu budu muset ještě chvíli tu zimu vydržet,“ svěřila Super.cz Lucie Vondráčková

Starší syn Matyáš chodí do první třídy a nedávno dostal první vysvědčení. „Jediné, co tu je zvláštní, že ve školách nemají teplé obědy. Já vždycky divný jídla ve škole milovala,“ smála se Lucie

Podle jejích slov prý synové nemají ani problém s tím udržovat mateřský jazyk na patřičné úrovni. „Kluci mluví česky perfektně. S měkkým a tvrdým i/y jim začnu plést hlavu až později,“ zavtipkovala zpěvačka.

„Změnil se mi hlas a velká část desky se aranžovala v Los Angeles. Má jiný zvuk. Krásné texty a nádherné melodie. Navíc tam mám hosty: Milana Peroutku, Noida, Light & Love a písničky od všech možných talentovaných i etablovaných autorů. Ta deska je radost,“ komentovala Vondráčková album Růže, které patří poslední dva týdny k nejprodávanějším deskám u nás.

Právě toto album by měla v lednu pokřtít a podle všeho by ji mělo i přilákat do vlasti. Jeho křest se měl odehrát již v listopadu bez její přítomnosti. 

„Mělo to proběhnout bez ní s tím, že ona by byla přítomná prostřednictvím videokonference. Z toho ale sešlo a křest se plánuje na leden, protože už by tady měla být osobně. Ale zatím to není nic stoprocentního. U Lucky člověk nikdy neví a může se to ještě posunout,“ uvedl zdroj Expresu.

Tak uvidíme, jestli si to Lucie zase nerozmyslí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:30 23. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  163
 • Super
  129
 • Tvl
  31
 • Cože
  22
 • Haha
  21
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat