Vondráčková nechtěla své syny nikdy ukazovat, teď z nich dělá dětské hvězdy

Lucie Vondráčková (38) dříve prohlašovala, že nehodlá své syny Adama (3) a Matyáše (7) příliš ukazovat na veřejnosti. Chtěla je totiž chránit před mediálním světem. Ale teď, kdy probíhá drsná rozvodová válka mezi ní a Tomášem Plekancem (36), to vypadá, že poněkud změnila taktiku. Svým synům dohodila roli ve filmu, kde ona sama hraje.

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková v Kanadě kromě ostře kritizovaného díla The Perfect Kiss natočila ještě jeden snímek, jenž zatím stále čeká na svou premiéru v kině.

Jedná se o romantickou komedii Hotel Limbo, která měla jít do kin v roce 2018, ale natáčení se zpozdilo kvůli tomu, že se hlavní hvězda filmu rozvádí. Režie se opět chopila Martina Adamcová, kamarádka Lucie Vondráčkové, která vystupuje pod uměleckým jménem Tina Adams a je podepsána už pod výše zmíněným snímkem The Perfect Kiss.

Vypadá to, že Lucie Vondráčková měla coby hlavní hvězda snímku velké pravomoci při obsazování dalších rolí. Už jsme vás informovali o tom, že ve snímku si roli soudkyně zahrála kanadská právnička Lucie Vondráčkové Maria Battaglia.

A to není vše. Z traileru je patrné, že menší roli si ve filmu střihl i sedmiletý syn Lucie Vondráčkové Matyáš.

Ve filmu si zahrál i malý Matyáš, syn Plekance a Vondráčkové.

Ve filmu si zahrál i malý Matyáš, syn Plekance a Vondráčkové.

Nabízí se otázka, kam se poděla ta Lucie Vondráčková, která ze všech sil bránila své děti před nástrahami mediálního světa?

Tak to alespoň tvrdila v rozhovoru pro Top Star, který byl uveřejněn 20. srpna 2018, tedy v době, kdy už „jela“ rozvodová bitva. „Ty jsi dřív děti neukazovala,“ říká Vondráčkové redaktorka, když Lucie do kamery ukazuje, jak si se syny hraje během focení, „změnila jsi názor?“

„Ne, nezměnila,“ odpovídá Vondráčková, „já je neukazuju nikdy, jen když se fotí pro Maminku (časopis, pozn. red.).“ Na rozhovor se můžete podívat ZDE.

Tato Lucie je už, jak se zdá, dávno pryč. Na svém Instagramu Vondráčková už nějaký čas pravidelně přidává fotografie se svými syny a nyní z nich dělá budoucí hvězdy, v Hotelu Limbo budou zářit po boku své maminky, v Dokonalém polibku (The Perfect Kiss) si oba synové už zahráli, i když Vondráčková v té době pro Top Star tvrdila, že je nikdy ukazovat nebude, ale to již byl film natočen.

Komentáře