jít naiDNES.cz

Kdo je nový muž po boku Vondráčkové? Průměrný hokejista, milující táta a novodobý gladiátor

Marek Peksa je snem mnoha žen, ale tohle tělo má teď prý laskat Lucie Vondráčková. | foto: Instagram

Jen co byla zpěvačka Lucie Vondráčková nachytána s novým mužem, hned se začaly rojit otázky, kdo je vlastně ten urostlý svalovec, který měl rozvášnit ledovou královnu? Má velmi zajímavý příběh, za svůj život toho dost prožil. To muselo dostat do kolen i stále ještě manželku Tomáše Plekance. Nebo spíše do jeho náruče?

Zpěvačka Lucie Vondráčková má kolem sebe docela rušno. Nejdříve odletěla do Montrealu po boku parkouristy Tomáše Zonygy, teď se v Česku začala scházet s urostlým hokejistou Markem Peksou.

Kdo je vlastně namakaný muž podobný filmovému Aquamanovi či novodobému gladiátorovi? Za jeho postavu by se nestyděl ani Russell Crowe ve své největší filmové roli z antického Říma.

Marek Peksa je průměrný hokejista, který chytal za francouzský klub La Roche, určitě tam dostal více peněz než třeba v 2. lize v Česku, nyní je ale bez angažmá a chce se živit jako fitness trenér.

To nejspíše pro Lucii není důležité,  že z NHL „sestoupila“ daleko níže. Na rozdíl od bohatého Tomáše Plekance je ale Marek pořádný exhibicionista. Na svém těle maká nejen během tréninků na ledě a nebojí se ukázat. „Pleky“ byl velký stydlín a introvert, byl nejradši, když byl zrovna neviditelný.

Ta Markova sebejistota, otevřenost a odvaha můžou Lucii imponovat.

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni...

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni Stanice Svět.

Není to ale jen krasavec, jenž předvádí své svaly a rád se ukazuje, je to i milující tatínek malé dcerky. Tu měl velmi mladý s první láskou, vlastně to měl být prý jen románek, ale nakonec se brzy stali rodiči, s partnerkou se ale nevzali.

Láska moc dlouho nevydržela a teď se má podle zdroje z jeho okolí vídat s dcerkou jen pár dní v měsíci. I za to je podle našich informací velmi rád a vždy si to s holčičkou dokáže užít. Maminka jeho dcery má podle našich informací o Lucii Vondráčkové vědět.

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni...

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni Stanice Svět.

Svou dcerku seznámil i se zpěvaččinými syny, takže to vypadá, že tohle bude minimálně blízké přátelství, což se Vondráčková snaží obhájit ve svém vyjádření. 

„Přijde mi fajn, že si můj syn s jeho dcerou může hrát, spolu si rozumí,“ napsala nám Lucie a dodala, že prý nemá na žádný nový vztah čas ani energii.

Sice vztah Lucie razantně popírá, ale ona nikdy nebyla zrovna sdílná se svým soukromím, takže to může být jen její taktika, jak se vyhnout zájmu ostatních. 

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat