jít naiDNES.cz

Láska z natáčení? Vondráčková se schází se sexy hokejistou, Expres byl u jejich seznámení

Lucie Vondráčková | foto: Expres

Kolem zpěvačky Lucie Vondráčkové (39) se točí jeden mladík vedle druhého. Zatímco jeden je takový střízlík, druhý je pořádně „nabušený“ hokejista, který by z fleku mohl předvádět spodní prádlo. A právě s brankářem Markem Peksou (29) je má pojit od natáčení videoklipu Stanice svět více než přátelství. U jejich seznámení jsme byli!

Zatímco z Kanady se Lucie Vondráčkové vrátila se známým parkouristou Tomášem Zonygou (29), který ji dokonce navštěvoval v jejím montrealském domě, zpěvačka se v Česku začala scházet s někým úplně jiným, s hokejovým brankářem Markem Peksou (29).

Fešný sportovec sice není tak bohatý jako její manžel Tomáš Plekanec (36), nehraje v NHL, není velká hokejová hvězda, ale oplývá takovým sex-appealem, že by se Lucii nemohl nikdo divit, že podlehla jeho svodům. I bez milionů v kapse.

Jak se vlastně seznámili? Marek dostal nabídku zahrát si ve videoklipu s Lucií Vondráčkovou a Radimem Flenderem, kde hrál sexy topiče. Natáčel jen do půli těla a i bez topení u lokomotivy bylo všem při pohledu na něj horko. 

Expres byl přímo na natáčení a mohl zblízka vidět, jak to mezi Lucií a Markem jiskří, i když ani jeden nechtěl dávat nic na sobě znát a na zpěvačce byla vidět únava.

Rozvedený otec malé holčičky měl Lucii okouzlit natolik, že mu prý psala zprávy i z Kanady, kde byla právě s parkouristou Tomášem Zonygou, o němž tvrdí, že je jen kamarád.

A to samé vlastně tvrdí i o Markovi. Přitom i vrabci na střeše si mají štěbetat, jak jsou tito dva do sebe od natáčení zamilovaní nebo alespoň se přitahují. Jak to ale vidí Lucie?

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni...

Marek Peksa se seznámil s Lucií Vondráčkovou při natáčení videoklipu k písni Stanice svět.

„Právě jsem se dočetla, že zase s někým randím. Budu teď zřejmě spojována, s kýmkoli se bavím, s kýmkoli se potkám v MHD a s kýmkoli, kdo k nám s dětmi přijde na návštěvu. A i když odjedou k večeru pryč, tak u nás vlastně stejně určitě spí,“ napsala zpěvačka Expresu.

„Jen vám chci říct, že na žádný vztah teď ani čas, ani energii nemám a soustředím se jen na to, aby měli kluci kolem sebe nové kamarády svého věku. Maty si s malou Vanessou rozumí, a tak mi přijde fajn, když si můžou hrát. Nic víc, nic míň,“ dodala.

Je tomu opravdu tak? Ono by jí to totiž s fešným hokejistou velmi slušelo. I když je mezi nimi velký věkový rozdíl, působí vedle sebe sympaticky. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat