jít naiDNES.cz

Jako přes kopírák: Jak Lucie Vondráčková vysvětluje své nové pánské kamarády?

Jako přes kopírák. Jak Lucie Vondráčková vysvětluje své vztahy? | foto: Koláž Expresu

Z Kanady je Lucie Vondráčková sice zpátky teprve dva měsíce a už se tu stihla spřátelit s dvěma fešáky. Jak Tomáš Zonyga, tak i Marek Peksa jsou dokonce vídáni v jejím pražském bytě. Ačkoliv právě Peksa podle svědků u Vondráčkové minimálně v jednom případě zůstal přes noc, zpěvačka tvrdí, že s Peksou žádný románek nemá. Podobně reagovala i v případě Matěje Hádka.

Rozhodla se Lucie Vondráčková znovu nastartovat svůj milostný život, nebo se jen shodou okolností kolem její osoby točí tolik svobodných mužů? Ať je to, jak chce, zpěvačka své schůzky vysvětluje stejným způsobem a začala s tím před rokem.

Právě tehdy se totiž objevily spekulace, že pravým důvodem rozpadu jejího manželství s Tomášem Plekancem nebyla jeho nynější partnerka Lucie Šafářová, ale Vondráčkové údajný poměr s hercem Matějem Hádkem.

To následně v rozhovoru pro Televizi Seznam potvrdil sám Plekanec. „Už začátkem června se ke mně dostaly nahrávky, jak k nám chodí po nocích domů, protože security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj,“ uvedl v říjnu loňského roku v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

Ačkoliv Plekanec upozornil na fakt, že k Vondráčkové domů se měl Hádek dostávat nikoliv předními dveřmi jako běžná návštěva, ale podivně přes rozlehlou zahradu obehnanou plotem, zpěvačka si dodnes stojí za svým, že jde o komplot.

„V mém bytě mě navštěvují muzikanti z mé kapely Petr Kocman, Tomáš Berka, Filip Šašek, producent Stanislav Dvořák, můj bratr David, scénograf Jan Löbl, muzikanti, divadelníci, spolupracovníci, tvůrci klipu, filmaři, mámy a tátové kamarádů našich dětí. Nechodím do baru, tak chodí i pracovní schůzky za mnou. Matěj mi nedávno hrál v klipu, takže spadá přesně do této kategorie. Premiéra klipu je plánovaná na 9. září a písnička se jmenuje Paralelní růže. Bude i na cédéčku Růže, které vyjde v říjnu,“ sdělila nám před rokem Vondráčková, která návštěvy Matěje Hádka vysvětlila tak, že ji v noci navštěvuje více mužů, v čemž ona neshledává žádný problém.

Když jsme ji přistihli na letišti po boku parkouristy Tomáše Zonygy, nejdřív se snažila tvrdit, že jde o známého, jehož na letišti potkala náhodou, následně ale musela s pravdou ven.

Pravda podle Lucie Vondráčkové je taková, že Tomáš Zonyga, kterého Vondráčková zná teprve od konce června letošního roku, je její blízký kamarád a navíc skrytý herecký talent, jenž musel letět přes půl světa, aby zachránil chystaný film Martiny Adamcové Hotel Limbo.

Podle ní je pojí jenom čisté přátelství a ona nemá aktuálně myšlenky na vztah.

Podobně reagovala i v případě Marka Peksy, který u ní měl se svou dcerou být od čtvrtka do soboty. Podle informací Expresu oba v bytě Lucie Vondráčkové dokonce i spali, ačkoliv zpěvačka tvrdí, že tomu tak nebylo.

„Právě jsem se dočetla, že zase s někým randím. Budu teď zřejmě spojována, s kýmkoli se bavím, s kýmkoli se potkám v MHD a s kýmkoli, kdo k nám s dětmi přijde na návštěvu. A pokud večer odejdou, tak u nás stejně jistě přespali,“ píše ve svém prohlášení Vondráčková, která tak návštěvu statného exhokejisty ve svém bytě vysvětluje tím, že šlo o návštěvu jejích synů.

„Jen vám chci říct, že na žádný vztah teď ani čas, ani energii nemám a soustředím se jen na to, aby měli kluci kolem sebe nové kamarády svého věku. Maty si s malou Vanessou rozumí, a tak mi přijde fajn, když si můžou hrát. Nic víc, nic míň,“ dodala Vondráčková, která nepřiznala, že u ní Peksa přespal ani poté, co deník Blesk vydal fotografie, jak večer přichází k ní a ráno zase odchází.

Bývalý hokejista Marek Peksa není z Prahy, bydlí v Šumperku, což je přes 200 kilometrů daleko. Opravdu jel Peksa se svou dcerou z Šumperka takovou cestu jenom kvůli tomu, aby její synové měli dětskou společnost?

Zatímco v případě svých setkání s Matějem Hádkem noční návštěvy vysvětlovala tak, že se scházeli kvůli práci, s Peksou, s nímž se zná přibližně měsíc, se podle jejích slov vídá kvůli svým synům, aby ti se vídali s dětmi svého věku.

Tomáš Zonyga má zase její obdiv kvůli svým výchovným schopnostem.

Nutno říct, že Lucie Vondráčková se s muži seznamuje velmi snadno. Jak sama přiznala, s Tomášem Zonygou se sblížila po e-mailech a Marka Peksu viděla údajně jenom jednou na natáčení videoklipu Stanice Svět, než ho i s dcerou pozvala k sobě domů.

Lucie Vondráčkové jsme se ptali, zda se v tomto případě s hokejistou Peksou jedná o románek, ona tvrdí, že se statným exhokejistou nic nemá.

„Budete muset počkat, až s někým fakt budu. Pak bude třeba o čem psát,“ říká Vondráčková, která je mistryní v kličkování, což by mohla naučit i své návštěvy.

Když jsme se počátkem roku zeptali Matěje Hádka na jeho noční schůzky u Lucie, utekl nám od rozhovoru. Marek Peksa se raději nechtěl vyjadřovat a Tomáš Zonyga zase opakuje, že je její vrba, přitom se s nadsázkou dá říct, že se znají asi týden i s cestou. 

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat