Vondráčková promluvila o manželské krizi: Do Kanady musela přijet tchyně!

Lucie Vondráčková promluvila o manželské krizi. | foto: Facebook, Profimedia.cz

Manželská krize, zrada, rozvod. Právě tato slova se v posledních měsících nejčastěji skloňují ve spojitosti s Lucii Vondráčkovou a Tomášem Plekancem. Schyluje se jejich manželství opravdu ke konci? Lucie Vondráčková Expresu svěřila něco málo z jejich soukromí.

Zatímco v Česku je hvězdou první kategorie, v Kanadě je z ní žena v domácnosti. Lucie Vondráčková kvůli manželství s hokejistou Tomášem Plekancem upozadila svou kariéru a odstěhovala se za ním do Kanady, kde spolu vychovávají dvě děti.

Přestože se Lucie za velkou louží věnuje převážně domácnosti, neodolala nabídce zahrát si jednu z hlavních rolí v romantickém filmu Perfektní polibek. A právě tohle mělo manželovi vadit.

Podle vyjádření samotné zpěvačky, která jenom týden po svém návratu do vlasti pokřtila svůj první zpěvník, ve kterém je zachycena její 25 let dlouhá kariéra, to bylo ale jinak.

Tomáš mi moc pomáhal. Do Kanady přijela moje tchyně, která hlídala děti, když jsem musela na natáčení. Vyšel mi moc vstříc. Moc mě podporuje. Jsem šťastná,“ sdělila zpěvačka.

Vondráčková se rozpovídala i o údajné manželské krizi. Jsme spolu sedm let a celou dobu se o tom píše. Už to ani nevnímám. Nám je fajn, máme se rádi, podporujeme se a nechtěla bych vedle sebe nikoho jiného,“ uzavřela Vondráčková, která do Prahy nepřiletěla jenom kvůli propagaci zpěvníku, ale hodlá zde s rodinou strávit druhou polovinu letních prázdnin.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 29. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  419
 • Trapas
  84
 • Haha
  47
 • Tvl
  39
 • Cože
  29
 • Sladký
  25
Komentáře

Mohlo by vás zajímat