Nebyla snad nikdy v lese? Lucie Vondráčková se v Montrealu diví všemu!

19. května 2019
Poslední týdny v Kanadě zbývají Lucii Vondráčkové a ty se rozhodla zpěvačka strávit opravdu zvláštním způsobem. Svým fanouškům se totiž rozhodla přiblížit život v Montrealu. Například jim ukazuje les, který mají za domem, v němž bydlí. V něm jsou prý cesty, po kterých se dá chodit!

Lucie Vondráčková se sice narodila v Praze, ale jenom těžko se dá předpokládat, že nikdy z českého hlavního města nevytáhla paty.

Z jejích posledních videí, která z Kanady zveřejňuje, to tak ale nevypadá. Vondráčková v Montrealu vyrazila do lesa a hned se se svým zážitkem musela podělit se svými fanoušky.

„Já vám chci ukázat takový zvláštní les, který máme v Montrealu přímo za oknem. Jenom přeskočíme plot a jsme tady. Hodně pršelo, tak je ten les pod vodou. V lese nemůžete chodit cik cak a sbírat si houby, jak chcete, ale jsou tady udělané cestičky,“ říká tlumeným hlasem Vondráčková, jež svým fanouškům ukázala dřevěnou lávku, která byla vybudována právě kvůli tomu, aby se skrz les dalo přejít i během období dešťů.

Podobně jako v oblasti Kladská, která se nachází necelých devět kilometrů severně od Mariánských Lázní. I tam skrz les vedou dřevěné chodníčky.

Tak daleko z Prahy se ale Lucie Vondráčková, jak se zdá, do svého odletu do Montrealu nevzdálila.

„Tak se podívejte, taková cesta. Tady všude kolem není normálně voda. Teď tu ale je. Jsem zvědavá, kdy to zmizí, protože pořád prší. Oni ty stromy nechávají padat, tak jak to v přírodě je, jen my lidi na to nesmíme sahat a namáčet do toho své prsty,“ dodala Vondráčková, která by se po návratu do Česka měla určitě do Kladské u Mariánských Lázní vydat.

Jedná se totiž o jedno z nejkrásnějších míst na Chebsku, alespoň se pak Lucka nebude muset v zahraničí divit obyčejným věcem, které jsou běžné i u nás.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:46 pondělí 16. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 233
  • 64
  • 51
  • 28
  • 27
  • 25
Komentáře