Čtvrtek 23. ledna 2020, svátek má Zdeněk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Táta moc mluví, jako herečka jsem vyřízená, zpívat můžu jako Dara... Vondráčková se rozjela

  Lucie Vondráčková promluvila o pracovních nabídkách a o tom, proč je naštvaná na svého otce. | foto: Profimedia.cz

  Lucie Vondráčková je známá tím, že dává „sluníčkové“ rozhovory, v nichž vlastně nic neřekne, anebo řekne, ale pak si to rozmyslí, popře to, aby si to – nedej bože – s někým nerozházela. Jenže idylka „chráněné“ celebrity s obrazem usměvavé a upracované maminky dvou synů je pryč. Pod tíhou rozvodu, odhalení dvou milenců a právních tahanic s Tomášem Plekancem zpěvačka nastavuje jinou tvář, než jakou jste znali. V rozhovoru s redaktorem Expresu bez obalu mluví o vztahu s otcem, prozradí, proč nemůže hrát v dobrých filmech a o co všechno ji připravil krach manželství.

  Lucie Vondráčková se sice musela podle rozhodnutí kanadského soudu na konci června vrátit i se svými syny, které má s hokejistou Tomášem Plekancem, do Česka, jednou nohou ale zůstává stále v Montrealu.

  Právě tam podle svých slov má pracovní nabídky, o nichž si v Česku údajně může nechat jenom zdát.

  „Je zvláštní, že tímhle vším, co se kolem mě děje, moje hodnota v pěveckém světě stoupá. Za čtyřicetiminutové vystoupení si můžu – stejně jako Dara Rolins – říct o 200 tisíc korun a nikdo nehne brvou. V hereckém světě je to ale katastrofa. Nikdo ve svém filmu takovou popularitu nechce. Já víc točím tam než tady,“ říká Vondráčková, která navíc není s projekty, jimž propůjčila své jméno, spokojená.

  „Měla jsem velkou smůlu. Léto s gentlemanem a předtím Decibely lásky. To jsem taky nepřežila, nemohla jsem to ani dokoukat. Proto teď víc točím v Kanadě. Baví mě hrát v angličtině. Přijde mi, že v češtině mi tvrdne pusa, když mluvím. V angličtině mi to jde líp. Baví mě tam pracovat,“ prozradila nám Vondráčková.

  Ačkoliv si stěžuje na herecké role, přiznala nám, že roli v seriálu Modrý kód odmítla. A to dvakrát.

  „Měla jsem hrát to, co hraje Sabina Laurinová. Neoficiálně mě znovu kontaktovali. Psal mi Vodochodský. Já jsem to odmítla, že budu v Kanadě, že nemůžu jezdit. Snažili se mi vyjít vstříc, ale nešlo to. To není ta role. Nevím, jestli se do toho pustit a být robůtek. Neumím si to představit. Radši bych byla se syny,“ tvrdí Vondráčková, jež nám svěřila, že v rozvodové bitvě s Tomášem Plekancem jí dost zatápí její otec Jiří Vondráček.

  Ten nám mimochodem počátkem letošního roku prozradil detaily z jejich rozchodu a to, že Vondráčková musela vrátit právním zástupcům svého muže pasy jejich synů.

  „Můj táta řekne všechno. I to, co neví. Vždycky mu říkám, aby neříkal věci, o kterých neví, jak jsou. Jak říkal, že jsme se rozešli v autě, dostal od mamky strašnou čočku. Ta mu řekla, že je to jenom mezi mnou a Tomášem a on nemá právo do toho zasahovat. On to ale nechápe. Chce mě chránit. Všichni chtějí být důležití, ukázat, jak vše vědí, přitom nevědí nic,“ uzavřela Vondráčková, která již za několik dní opět míří do Kanady, kde by kromě záležitostí kolem rozvodových tahanic s Tomášem Plekancem měla začít natáčet další film.

  Otázkou je, zda by si víc peněz nevydělala, kdyby zůstala v Česku a jednou týdně na čtyřicet minut vystoupila se svými hity, než když bude létat do Montrealu.

  Na tuto otázku si ale bude muset odpovědět sama zpěvačka, která se před filmem Decibely lásky objevila v trilogii Babovřesky, což také nebylo dílo hodné Českého lva.

  Pak by totiž možná měsíčně vydělávala víc než movitý Plekanec. 

  Fotogalerie

  Premium

  Vážné nemoci nepadají z nebe. Ničí nás stres, shodují se psycholog i psychiatr

  Lidské tělo má něco jako vnitřní baterku. Když dlouho jedete na rezervy, vypne se imunitní systém a­ organismus to...

  Premium

  Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

  Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 23. ledna 2020, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz