jít naiDNES.cz

Vondráčková to schytává za hru s fanoušky: Děti ukazuješ světu sama od sebe!

Děti, to je hodně citlivé téma. Zejména pak v momentě, kdy váš rozvod řeší celá republika. Svoje o tom ví i Lucie Vondráčková (38). Na jednu stranu tvrdí, že chce své syny chránit a nechce je vystavovat zbytečné pozornosti okolí, na tu druhou jednoho z nich nechala obsadit do filmu, nebojí se ani snímků na sociálních sítích.

„Paparazzi“ snímky, kterak Lucie Vondráčková čerpá síly sezením na kameni u potoka, kde ji „náhodou načapali fotografové“, jímavá slova o tom, že se syny Adamem a Matyášem si přejí hlavně klid, a vidíte je na sociálních sítích nebo dokonce v filmu...

Nezbývá než se ptát, zda zpěvačka opravdu touží po „klidu mediálních zbraní“, nebo jen šikovně lavíruje s přízní fanoušků a naopak zbrojí na blížící se rozvodovou bitvu s Tomášem Plekancem?

V rozhovoru pro Top Star, který byl uveřejněn 20. srpna 2018, zpěvačka uvedla: „Názor jsem nezměnila, já děti neukazuju nikdy, jen když se fotí pro Maminku (časopis, pozn. red.).“  

„Bulvár nemusí nikoho lovit a fotit. Vlastní matka děti všude vystavuje. Pokud je vyfotil bulvár (při odletu na letišti), byly zezadu. Nyní je její Facebook plný fotografií a videozáznamů dětí. Dětské hvězdy. A před tou publicitou je ona matka chce ochránit pobytem v Kanadě?“ podivují se například.

Podle některých má Vondráčková „pořádné máslo na hlavě“.

„Se zveřejňováním matky roku s dětmi začala Lucie. Tomáš pak ukázal, že i on je otec, který má s dětmi hezký vztah. Fotografie na červeném koberci, při tak významném dni, jako je 1000. start v NHL, je samozřejmost a bylo by škoda takovou fotografii nemít. Ale vznikla a byla zveřejněna až dávno poté, kdy Lucie zásobila bulvár detailními fotografiemi dětí,“ brání Plekance jedna z dam. 

„Nechápu, v čem je hraní ve filmu jiné než ukazování na sociálních sítích? Je to stejné, ba horší, obzvlášť pokud s tím druhý rodič nesouhlasí. Sama jsem introvert, a kdyby mi tohle někdo dělal s dětmi, tak bych to rozhodně neskousla a bránila je,“ přidává se další. 

Našlo se i dost hlasů, které Vondráčkové fandí a dávají za pravdu s tím, že Matyho natáčení jistě bavilo, a když je jeho maminka herečka, takové projekty se přece přímo nabízejí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pátek 12. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  116
 • Super
  36
 • Haha
  22
 • Tvl
  20
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat