Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým fanouškům posílá video. „Takhle vypadá sněhová vánice v Montrealu. Vlastně není nic vidět, protože je všude sníh. Tak vás zdravím z minus třiceti,“ vzkazuje zpěvačka na Instagramu. Podle fanoušků má Lucka smutné vyplakané oči!

I když je Lucie Vondráčková v drsné rozvodové bitvě s hokejistou Tomášem Plekancem, vždy si najde čas na své fanoušky, které pravidelně zdraví na sociálních sítích. Ve svém posledním postu se zpěvačka natočila uprostřed sněhové bouře v Montrealu: „Tak vás zdravím z minus třiceti!“

Přestože se Lucie na videu snaží usmívat, a dokonce se ozývá hlasitý smích, její fanouškovská základna má o ni starost! „Má smutný oči, ale to zas bude dobrý,“ všiml si jeden z fanoušků.

„Je na vás vidět únava, jste strašně smutná! Ať je lépe,“ povzbuzuje umělkyni další. „Ty uplakané oči!“ vyděsil se někdo z obdivovatelů. „Když muž opustí rodinu, je to jeden z nejtěžších křížů!“ vysvětluje jistá žena. „Přejeme hodně sil a ať je brzo veseleji!“ povzbuzují ji další lidé.

Lucie Vondráčková si v Montrealu užívá nízké teploty a hromady sněhu.

Má Vondráčková smutné oči?

Je vidět, že podpora, jíž se Vondráčkové od obdivovatelů dostává, jí dodává energii, kterou poslední měsíce obzvlášť potřebuje.

Zpěvačka se totiž zamotala do rozvodové tahanice, jakou náš showbyznys dlouho nezažil. Přestože ani ona, ani její stále ještě manžel na to nevypadají, jejich spory se stále vyostřují.

Partneři se nemohli shodnout ani na místě, kde má probíhat jejich rozvod. Zatímco Lucie trvala na Kanadě, Tomáš Plekanec preferoval rozvod v Česku. Dál Vondráčková s Plekancem vedli bitvu o výši alimentů. Nakonec spory vyeskalovaly tak daleko, že hokejista svou stále ještě manželku žaloval u mezinárodního soudu v Haagu!

„Podal skandální a nesmyslnou žalobu na vlastní ženu s tím, že měla unést své syny! Přestože to byl právě pan Plekanec, který už podruhé od svých dětí odjel za svou novou známostí. Na základě této žaloby pana Plekance byly oběma dětem odebrány pasy a byl jim znemožněn odlet jak na zimní prázdniny, tak případně do České republiky,“ uvedl právní zástupce Vondráčkové Petr Machálek.

Těžko si představit, kam až boj Vondráčkové s Plekancem může vést v budoucnu. Doposud se zdá, že vzájemných sporů přibývá, namísto aby se je dařilo postupně řešit.

Fotogalerie

Komentáře