Vondráčková a elektrikář Marco? Fujky fuj, na chlapy nemám pomyšlení, durdí se

Lucie Vondráčková ve filmu The Perfect Kiss, který se stal propadákem. | foto: Profimedia.cz

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu eXtra.cz by měla mít blízko k elektrikáři, s nímž se potkala na natáčení filmu Hotel Limbo. Zpěvačka popřela, že by Marco byl její novou láskou. Prý teď na chlapy nemá ani pomyšlení.

„Všimla si, že výborně maká. Nedivila bych se, kdyby ji zaujal i vizuálně, je to hezoun, a když za sebou tahal všechny ty kabely, byl na něj moc fajn pohled. Každopádně hned dostal místo prvního asistenta režie, protože ten původní moc nefungoval. A osvědčil se ve všech směrech. S Luckou si okamžitě padli do oka. Vyloženě to mezi nimi začalo jiskřit. Začali spolu trávit čas i v soukromí,“ prozradila eXtra.cz účastnice natáčení Hotelu Limbo.

„Ahoj, nechodím s žádným silničářem, betonářem, svačinářem, topenářem, doktorem, inženýrem ani elektrikářem,“ vzkázala na sociální síti Lucie Vondráčková, která chtěla zkrotit rozvášněné fanynky, které by jí prince na bílém koni přály.

„Jsem tu s dětmi, lítám do školy a školky a od soudu a ze soudu a na chlapy nemám ani pomyšlení. Jsem ráda, že jsem ráda. Lidi ze štábu loňského filmu Hotel Limbo jsou parta profesionálů a přátel, nic víc,“ popsala svůj aktuální denní program, ve kterém zatím není pro novou lásku místo.

„Fotky použité jako údajný důkaz o vztahu jsou vyvěšené na stránkách přípravy filmu. Díky i za to, že byste mi vztah přáli, ale teď to u mě naprosto není na pořadu dne,“ vysvětlila fanouškům herečka, která si velmi dobře uvědomuje, že by jí teď nový vztah nehrál moc do karet. Zvláště s ohledem na blížící se rozvodovou bitvu. 

„Snad jste si užili fajn Valentýna. Vaše Lucie,“ rozloučila se Vondráčková, která ví, že má na sociálních sítích velké zastání a na své fans se může vždycky spolehnout.

„Lucinko, nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Ono to přijde, vy si lásku zasloužíte. Hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka,“ předháněli se fanoušci v diskuzi pod jejím statusem.

Fotogalerie

Komentáře