Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však válčí poměrně úspěšně. Po zdrcujících recenzích a diváckém neúspěchu snímku The Perfect Kiss se Lucie Vondráčková (38) rychle oklepala a upíná se hlavně k novému albu Růže. Z toho kritici neskáčou dva metry vysoko, posluchači a fanoušci zpěvačky jsou ale jiného názoru.

Lucie Vondráčková vždycky spoléhala spíš na svoji fanouškovskou základnu než na to, co o jejích hudebních počinech napsali nebo řekli kritici. Jako živá voda proto zafungovaly ohlasy, které zaznamenala poté, co vyšlo její album Růže. 

„Album Růže patří mezi nejprodávanější za poslední tři týdny. Mám z toho samozřejmě radost,“ svěřila se Super.cz zpěvačka. Nová deska se drží v první desítce a po měsíci v žebříčku nic nenasvědčuje tomu, že by v blízké době měla zamířit ke dnu. Skvělé prodeje jsou dost možná způsobeny i tím, co se kolem Vondráčkové poslední měsíce děje. Koupí nové desky lidé zpěvačce vyjadřují svou podporu.

„Růže jde zase nahoru. Díky, díky, díky!“ rozplývá se na svém facebookovém profilu Lucie, která dobře ví, že fanoušky je dobré si předcházet a nestavět se k nim zády, i když člověku není úplně do skoku.

„Ty jsi k té krásné písni zvládla i klip? Jsem naprosto nadšen. To jsem nečekal. Víš, jakou mám radost? No velkou. Album v duchu V trávě nebo Skoč si to tý vody, to by byla náladovka!“ vyznal se ze své lásky k novému albu Vondráčkové posluchač Milan. 

Není divu, že se Vondráčková s blížícími se svátky ponořila do pročítání diskuzí pod statusy o nové desce. V drtivé většině případů jde o pochvalné ódy a řádky dodávající sílu a sebedůvěru.

„Také bych se do Česka nevrátila, mé holky jsou zde šťastné, a i když závazky byly těžké, neměnila bych,“ reagovala paní Dana, která zpěvačce dává za pravdu v tom, že se svými syny chce zůstat v Kanadě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 9. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  72
 • Trapas
  65
 • Haha
  17
 • Sladký
  16
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat