Vondráčková se po návratu do Česka nestačí divit: Vy tu znáte koloběžky?

Vondráčková se po návratu do Česka nestačí divit: Vy tu znáte koloběžky?
12. července 2019

Lucie Vondráčková po letech přišla zase na chuť koloběžce, na které se prohání Prahou. | foto: Facebook Lucie Vondráčkové

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) si po návratu z Kanady užívá vlasti plnými doušky. Poznává Prahu, fanouškům o zajímavých místech podává vyčerpávající výklad a všude chodí pěšky. Anebo na koloběžce. Tento dopravní prostředek má ráda od dětství a je v šoku, jak se tady rozmohly a že je vídá na každém kroku.

Kdyby na to přišlo, byla by Lucie Vondráčková ideální tváří firmy nabízející koloběžky. Zpěvačka je miluje od dětství a i jako dospělá na nich jezdila po metropoli, než přesídlila do Montrealu. Poté, co se vrátila do Česka, jen zírá na to, jak se tady rozmohly.

„Netušila jsem, že je Praha momentálně královstvím koloběžek!“ nechala se slyšet Lucie, která hlavní město brázdí v němém úžasu nad tím, kolik jich mezi lidmi je.

Netrvalo to dlouho a jedna z takových společností Vondráčkovou také oslovila. „Děkuju za krásný popříletový dárek BlueTouch elektrokoloběžkám. Velká radost! Jsem ale moc zvědavá, jak dlouho mi vydrží,“ usmívala se s nenápadným odkazem na fakt, že má dva malé syny.

První úspěchy téhle spolupráce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Super fotka, u nás v Brně na tom už jezdí staří i mladí. Tak si ji koupím taky,“ těší se jedna z fanynek známé zpěvačky.

Našli se i tací, kteří si na adresu přibližovadel v ulicích Prahy trochu povzdechli. „Ahoj, Lucko. Po zrušení segwayů se přes noc se vyklubaly koloběžky. Bohužel někteří lidé nerespektují, že na chodnících jsou chodci. Jinak je to dobrý počin,“ míní jeden z diskutujících.

Lucie ale rozhodně nepatří mezi žádné piráty silnic ani chodníků! 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:57 9. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 102
  • 102
  • 42
  • 36
  • 32
  • 31
Komentáře