jít naiDNES.cz

Vondráčková zve na Dokonalý polibek: Ustojí diváci tuhle kanadskou bombu?

A je to tady! Konečně jsme se dočkali také v Česku. Lucie Vondráčková (39) se vrátí na televizní obrazovky a bude to velké. Lidé si budou moct konečně vychutnat kanadský snímek The Perfect Kiss (Dokonalý polibek), který se v kinech moc neohřál a kritika k němu byla velmi nemilosrdná. Uspěje u diváků?

Zapište si do diářů a kalendářů. Už za pár dní se televizní zábava otřese v základech.

„V neděli 10. listopadu ve 20.15 na Primě půjde Dokonalý polibek. Navíc s českým dabingem,“ láká Lucie Vondráčková ke sledování snímku The Perfect Kiss, který má na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze hodnocení 11 procent.

To není moc.

Na druhou stranu mohou být recenzenti zaujatí a snímek s Vondráčkovou v hlavní roli hodnotí moc příkře a divák se naopak královsky pobaví.

Očekávání jsou velká.

Fanoušci Vondráčkové měli v první řadě velkou radost, že The Perfect Kiss konečně uvede tuzemská televize, protože na zahraniční platformy si netroufli, už kvůli jazykové bariéře, a tak čekali, až se toho zhostí někdo v Česku.

Euforii však vystřídaly obavy z nadabované verze. „Lucie, doufám, že jste si zařídila dabing?“ ptala se paní Ivana.

Tu vzápětí uklidnila jiná fanynka. „Ano, dabuje,“ uvedla lakonicky Tery a v mnoha domácnostech začaly bouchat oslavné špunty.

„Kdyby mě měl dabovat někdo jiný, byl by to jedině Bohdan Tůma,“ vtipkovala Vondráčková, která zmínila herce, jenž propůjčil hlas například Brandonu Walshovi ze seriálu Beverly Hills 90210.

Herečce se každopádně dostalo takové podpory, že kdyby ve filmu „čert na koze jel“, budou diváci nadšení a vynášet její výkony do nebes. Kdyby nešlo o zahraniční film, klidně by jej protlačili až na České lvy.

Co Vondráčkové nelze upřít, je velmi stabilní a velmi sveřepá fanouškovská základna, která ji vnímá jako modlu, a to nemusí ani nic udělat, prostě jen tak být a hezky se usmívat. To úplně stačí.

A Lucie je si toho dobře vědoma. Komunikaci se svými fans má zvládnutou na jedničku, přece jen byla vždycky ráda za premiantku.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat