Další fiasko Lucie Vondráčkové. Na premiéru jejího filmu téměř nikdo nepřišel!

Jsou filmy, v nichž Lucie Vondráčková ztvárňuje hlavní roli, předurčeny k neúspěchu? Události posledních týdnů tomu nasvědčují. Fiaskem neskončilo jen nasazení filmu The Perfect Kiss do českých kin, kdy o něj projevilo zájem necelých tisíc diváků, ale zájem nebyl ani o premiéru snímku Beyond Her Lens. Pražské kino Lucerna zelo prázdnotou!

I když se nakonec ukáže, že filmaři natočili kasovní propadák, o premiéry je vždy takový zájem, že sehnat vstupenky bývá mnohdy nesplnitelný úkol. O premiéry v pražském kině Lucerna je třeba tak velký, že se málokdy stane, že jsou uspokojeni všichni zájemci o vstupenky. Jinak tomu bylo ale v případě filmu Beyond Her Lens (Mimo objektiv), ve kterém si hlavní roli zahrála Lucie Vondráčková.

V týdnu se v rozhovoru pro primácký Top Star nechala Lucie slyšet, že ji její muž Tomáš Plekanec obvinil a kanadské úřady proto jejich synům odebraly pasy, tudíž se bohužel nebude české premiéry moci zúčastnit, ale možná je to tak dobře. Herečka byla alespoň ušetřena trapasu a nemusela tu bídnou účast vidět na vlastní oči.

Kdo si ale premiéru nenechal ujít, byli její rodiče Jiří Vondráček a Hana Sorrosová, kteří nešli v poloprázdném kinosále přehlédnout.

Podle dostupných informací by si ale Vondráčková již neměla nechat ujít premiéru snímku Léto s gentlemanem, která je naplánována na 14. února a neměla by dopadnout průšvihem. Tak snad tentokrát se bude moci zúčastnit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:02 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  95
 • Haha
  60
 • Super
  25
 • Cože
  14
 • Sladký
  14
 • Tvl
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat