jít naiDNES.cz

Vondráčková si hraje s fanoušky: Chlubí se fotkou s Benem Stillerem a přitom...

Lucie Vondráčková s Benem Stillerem v Montrealu: Snímek, který zpěvačka ráda recykluje. | foto: Instagram Lucie Vondráčkové

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) v Kanadě hodně chodí pěšky a ráda se tím chlubí na sociální sítích. Stíhá ale mnohem víc. Například recyklovat archivní fotky, které „prožene“ vhodně zvoleným filtrem a pak je vydává za aktuální. Jako třeba v případě momentky s hollywoodským švihákem Benem Stillerem.

„Točil v Montrealu a souhlasil s fotkou,“ napsala v neděli 19. května Lucie Vondráčková ke snímku, na němž se usmívá po boku Bena Stillera.

„Proměňte svůj život v sen, a své sny ve skutečnost,“ připojila zpěvačka citát Antoina de Saint-Exupéryho, francouzského pilota a spisovatele, autora slavné a v Česku velmi oblíbené knihy Malý princ.

Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se stejnou fotkou nevytasila už před dvěma lety. 

„Jeden ze splněných snů,“ vzkázala tehdy svým fanouškům Vondráčková (37). Podle jejích vlastních slov vůbec nebyl povrchní ani nafoukaný. 

Nadšení fanoušci její malý „podfuk“ neprokoukli a gratulovali jí ke kapitálnímu úlovku. „Nene! Žiju několik let v Los Angeles a ještě jsem ho nepotkala,“ napsala jedna ze sledujících na Instagram Lucie Vondráčkové.

Zpěvačka velmi obratná recyklátorka, to se musí nechat...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat