jít naiDNES.cz

Vondráčková ruší svoje aktivity kvůli rozvodu, chystá se teď na rvačku o miliony

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) zmizela za hranice Česka. Důvodem je rozvod s Tomášem Plekancem (35), o kterém se hokejista v srpnu rozepsal na Facebooku. Všechny plány a povinnosti jdou proto nyní stranou. Dokonce i dlouho plánované vydání nového alba!

V příštích dnech a týdnech měla zpěvačka Lucie Vondráčková vydat své dlouho očekávané album s názvem Růže. Vzhledem k situaci, kdy se řeší jen její soukromý život, se ale rozhodla vydání oddálit. 

Důvodem je především probíhající rozvod s Tomášem Plekancem, kvůli kterému před pár dny odletěla do Kanady.

Dovolujeme si oznámit, že vzhledem k nastalým rodinným záležitostem Lucie a po dohodě s ní samotnou posunujeme termín vydání desky spolu s veškerými doprovodnými akcemi. Novou desku Růže a vše s tím spojené uvedeme v nejbližší možné době. Přejeme Lucii Vondráčkové pevné nervy v nelehké životní situaci,“ stojí na Facebooku firmy Ságl Production. Ta stojí za novým albem Vondráčkové.

Lucie přitom původně doufala, že vše půjde podle plánu, jen bez její přítomnosti. Ještě v den odletu Expres.cz vzkázala, že křest alba proběhne. „Odlétám s kluky do Kanady. Začíná jim škola. Na křest nedorazím,“ uvedla. Svůj názor ale nakonec změnila. Přece jen na albu dělala několik měsíců a ráda by si uvedení nové tvorby užila se vším všudy.

A právě problémy, které nyní řeší, by jí nedovolily pozornost plně soustředit jen na práci a radost z dokončených písní.

Nutno však podotknout, že zájmy jejích synů a rozvod s Plekancem jsou pro ni momentálně mnohem klíčovější. S manželem se totiž pustí do bitvy o 380 milionů korun, což by jí žádné album bezpochyby nevyneslo. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 29. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Tvl
  11
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat