Vondráčkovou po rozchodu konejší Noid Bárta: Proč s ním tráví čas?

1. září 2018
Zpěvačka Lucie Vondráčková je aktuálně jednou z nejrozebíranějších osobností v Česku. Po rozpadu manželství s Tomášem Plekancem se proto znovu uzavřela do nahrávacího studia, aby přišla na jiné myšlenky. A společnost jí překvapivě dělá Václav Noid Bárta, který sám prochází podobnou situací!

O zpěvačce Lucii Vondráčkové v poslední době vyšlo nespočet článků. Zatímco totiž zpěvačka tvrdí, že o rozchodu s manželem vůbec nevěděla, Plekanec na Facebooku uvádí, že jim manželství nefungovalo již dva roky a o všem spolu do detailu mluvili. Zpěvačka měla mít podle hokejisty již dávno před zveřejněním jeho statusu připravené rozvodové papíry a promyšlený plán, jak z manželství co nejlépe vykročit. 

Její fanoušci se tak rozdělili na dva tábory – jedni ji litují, další mají pochybnosti, a proto zpěvačce kladou plno otázek. 

Vondráčková se proto rozhodla stáhnout a většinu času kromě synů věnuje práci. Pár dní měla dokonce strávit se zpěvákem Václavem Noidem Bártou, který se zpěvačkou pracuje na nové tvorbě. 

„Ano, dělám,“ odpověděl nám Noid Bárta, který se se zpěvačkou spojil již před čtvrt rokem. Je tedy jasné, že v tomto období spolu neřešili jen hudbu, ale i osobní problémy. Sám Bárta totiž řeší rozvod s matkou své dcery Terezky Gábinou Dvořákovou. „A i kdybychom probírali, pardon, je to jejich soukromá záležitost,“ dodal zpěvák, který by prý nerad veřejně rozebíral soukromí své kolegyně.

Zajisté dal ale své kamarádce spoustu tipů a rad, jak postupovat nejen v médiích, ale i s právníky. Právě on sám se totiž pustil do rozvodové bitvy, která se v médiích propírala několik měsíců.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 30. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 30
  • 22
  • 17
  • 14
  • 10
  • 7
Komentáře