jít naiDNES.cz

Vondráčková a Plekanec: Nejsme spolu už rok, děti se vrací do Kanady!

Spolu už je asi neuvidíme. | foto: Profimedia.cz

Říká se, že během rozchodu by rodiče měli brát ohledy hlavně na své děti. Tím se zřejmě rozhodla řídit i Lucie Vondráčková (38), které se rozpadlo sedmileté manželství s Tomášem Plekancem (35), s nímž údajně už delší dobu není. Zpěvačka poprvé promluvila o svých plánech do budoucna a její slova všechny překvapila.

Od rozchodu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se hojně spekuluje o tom, kam se teď zpěvačka s dětmi uchýlí, když od září má starší syn Matyáš nastoupit do školy. Zpěvačka tady má zase rodinu i kariéru, kterou by po rodinných povinnostech znovu mohla vzít pevně do svých rukou.

Zatímco většina sázela na to, že se Lucie s dětmi usadí v Čechách, kde nastoupí kluci do školy a do školky a Lucie bude moct znovu naplno rozjet své umělecké aktivity, zpěvačka pro TV Nova překvapila svými slovy: „Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit, ani přesunout, takže to musím dodělat.“

Svá slova vysvětluje tím, že si přeje, aby rozchod s jejich otcem zasáhl Matyáše a Adama co nejméně, což je přání na místě, většina rodičů by se zpěvaččiným přístupem mohla jen inspirovat.

„Potřebuji, aby se pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se to všechno točí kolem nich. Je pro mě důležité, aby se taky smáli co nejvíc,“ vysvětluje svůj postoj pro TV Nova Lucie a zdůrazňuje, že nečekala, že se jí od přátel a fanoušků dostane v náročném období tolik podpory a lásky, která jí pomáhá se přes rozchod přenést.

Ačkoliv rozchod oznámil Tomáš Plekanec tento týden prostřednictvím sociální sítě, o tom, že to mezi manžely delší dobu neklapalo, se spekuluje už delší dobu.

„Věc se má tak, že po dlouhotrvající krizi podal během pobytu v Česku žádost o rozvod. Proto se k tomu prohlášení v pondělí rozhodl,“ řekl Blesku zdroj z rodinných kruhů. „Už přes rok žili v Kanadě odděleně, Plekanec je pouze navštěvoval,“ prozradil také zdroj z jejich okolí, podle kterého je rozchod vyústěním déletrvající krize.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:19 8. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Tvl
  37
 • Super
  21
 • Cože
  19
 • Haha
  16
 • Sladký
  14
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat