Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Ta, co mluví s virem, si na single jen hrála: Co na to „její“ věrné ovečky?

  Bývalá moderátorka Lucie Vonchitzki Špaková, která se nyní živí jako „průvodkyně vnitřním životem“, potřebuje vydělávat, protože ani jí se složenky neptají. Jako zakladatelka Institutu životní rovnováhy pro ženy dobře ví, že dámy občas potřebují k akci postrčit mírnou lstí a manipulací. Jako třeba při hledání pana Božského, jímž se koučka spirituálna poslední týdny oháněla.

  „Kde jsi, pane Božský? Taky jsem se ptala a to, že ho najdete, neznamená, že vám šichta končí, to určitě ne. Makat se prostě musí, na sobě, na vztahu, na štěstí,“ upozornila své ovečky Lucie Vonchitzki Špaková.

  „A když ne makat, pak tomu štěstí minimálně trošku pomoci,“ doplnila samozvaná koučka, která tasila superúčinnou meditaci pro všechny, kdo chtějí najít drahou polovičku.

  Přitom ještě začátkem února se Špaková tvářila, jako by břímě (anebo naopak požehnání) single života nesla spolu s nezadanými dámami, které se jí svěří do jejích služeb a spolehnou se na její meditace.

  „Ahoj holky, moc vám děkuju za příspěvky k tématu ‚Jaké výhody má single život‘. Budu je tady ještě dál sdílet, protože tímto tématem se budu celý únor hodně zabývat,“ překvapila Lucie Vonchitzki Špaková. V měsíci, kdy se slaví svátek zamilovaných, by člověk čekal úplně jiná témata než zrovna tohle. Zvláště u ní.

  „Meditace, které vyhrajete, vám pomohou přitáhnout pana Božského, můžete díky nim i vyléčit vztah s vaším ex. Tak ještě jednou děkuju moc,“ doplnila Lucie, která spekulacím nahrála i tím, že na Instagram postla fotku svého otce, zatímco po manželovi se slehla zem.

  Před pár dny se manžel Yuri „zázračně“ objevil a s ním i výkřiky jako Love nebo Love you so much. Nechybí ani zimní idylka s dcerkou a dětským šampaňským.

  Zajímavé je, že s tím Vonchitzki přišla až po několika týdnech, jako by si vzala čas k dobru, aby z důvěřivých žen vytáhla víc. Protože když budou mít za to, že je taky nezadaná, funguje to přece jen lépe. Ženy sobě nebo ženy v nouzi, to by mohlo fungovat, řekli si možná u Vonchitzkých doma.

  Více soucitu, pochopení a hlavně peněz. Protože jen ty vám zaplatí nájem, elektřinu i ty rychlé špunty na rodinný potlach...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz