Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Ta, co mluví s virem, je zpátky z Thajska: V Česku rýžuje na kopřivách a blbosti

  Bývalá reportérka primáckého Top Staru Lucie Eon Vonchitzki Špaková je zpátky v Česku. Kvůli koronaviru byla s rodinou „nucena“ zůstat v Thajsku o pár měsíců déle, což ve výsledku nevadilo. Popovídala si s koronavirem a tak nějak vůbec si rozmyslela, na čem po návratu na rodnou hroudu zbohatnout. Propojila příjemné s užitečným a vydělává na ezoterických povídánkách a nejrozšířenějším tuzemském plevelu.

  Kopřivy a bezobsažné motivační plky zaobalené do spirituálního hávu, k tomu dunivý bubínek a pár blyštivých cingrlátek. Že vám tento divotvorný mix přijde i tak prodejně mdlý a odsouzený k neúspěchu? 

  Chyba lávky, přátelé! 

  Padlá hvězda Primy Lucie Špaková si změnila příjmení, vdala se a propadla ezoterickým „moudrostem“, jimiž se za patřičný poplatek snaží nakrmit potřebné. Rozumějte ženy, které se ocitly na scestí, neví kudy kam či jsou jen znuděny konzumem a manželovými penězi. A má s nimi úspěch, i když ve finále neslibují nic a postaveny jsou na odvaru z kopřiv, který divoženky nalévají do skleniček od Bohemia Sektu.

  K pití z Bohemia Sekt sklenek byl kopřivový výluh. Za příplatek se ke kopřivám...

  K pití ze sklenek s logem Bohemia Sektu byl kopřivový výluh. Za příplatek se ke kopřivám i čichalo. Byliny se také inhalovaly...

  „Ve svých 56 letech jsem nikdy nezažila tolik emocí jako tento víkend. A vím, že i kdyby mi zbyl jen jeden den v životě, budu ho žít konečně podle sebe,“ shrnula víkendový kurz jedna ze znovuzrozených divošek.

  Těžko říct, kdo její život 56 let ovládal, podle čí taktovky ho žila, její slova však úplně nejvíce připomínají uměle vytvořené recenze v pochybných e-shopech, které mají nalákat zákazníky stůj co stůj.

  Špaková dobře ví, že na ni ČOI nemůže, nabízí přece něco „nehmatatelného“, něco mezi nebem a zemí, co nelze změřit ani zabavit. Se spirituálnem a lidskou důvěrou i strachem se obchoduje vůbec nejlépe, čehož si je bývalá televizní hvězdička vědomá, podle toho své seance staví a pojmenovává.

  O paví péra a jiná brka nebyla nouze.

  O paví pera a jiná brka nebyla nouze.

  „Tady je malá ukázka ladírny pro ženy z tábora po meditaci Vnitřní dítě,“ komentovala Lucie záběry z víkendového kurzu a vy můžete dumat, co myslela tím „Vnitřním dítětem“, jestli existuje ještě nějaké „Vnější dítě“ a jak se ženy vlastně úspěšně (na)ladí? 

  „Jaká s*ačka ti brání v tom být opravdu svobodná?
  Za nás (ženy) ve Svět.nici jsme se rozhodly, že právě těmi s*ačkami na letním táboře začneme,“
  svěřila Špaková s tím, že se s ženami podívá na to, co je brzdilo až do „tohoto momentu neříkat svou pravdu, stydět se za sebe samu, za svoje emoce, touhy, náladovost“.

  Na příští rok pak Špaková slibuje kurz ne víkendový, ale rovnou týdenní! To aby si dámy připravily tak 25 až 30 tisíc korun. A vězte, že je mnohé do té doby rády seženou. Je to přece fajn cena!

  I když nám se to zdá za kopřivy a písničku od Olgy Lounové docela dost...

  Fotogalerie

  České no-go zóny: brněnský Cejl. Místo, kde vidíte policii jen projíždět

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Němci kritizují Česko a vzkazují: Podívejte se na naše opatření. Fungují

  Premium Koronavirová propast mezi Českem a Německem se nadále prohlubuje. Z premianta třídy se stal problémový žák, popisují...

  Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

  Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz