Prsa zkrátka táhnou! Už se vystavila i Lucie Šlégrová, s Instagramem jí pomáhá syn

30. července
Dlouho o sobě bývalá miss Lucie Šlégrová (39, dříve Králová) nedávala vědět, ale od té doby, co si pořídila Instagram, dává tam jednu sexy fotku vedle druhé. Teď zrovna řádí na dovolené na Mallorce a muži mají o zábavu postaráno. I ti na internetu.

Modelka Lucie Šlégrová odjela s rodinou na slunnou Mallorcu a tam se dějí věci! Alespoň podle toho, co sličná brunetka dává na svůj nově založený instagramový účet.

Nejdříve začala zlehka, v plavkách se fotila jen z velké dávky, ale asi zjistila, že se to lidem na internetu líbí, tak začala přidávat. Nyní všechny překvapila odhaleným snímkem v růžových v plavkách, kde předvedla dokonalou postavu i po třech dětech.

Proč si založila sociální síť až teď, když už ji lidé mají spoustu let?

„Vlastně z hecu. Pořád do mě a Jirky někdo ryl za to, že nejsme na Instagramu, dlouho jsme odolávali, ale nakonec jsem se nechala vyprovokovat,“ popsala.

I po třech dětech se může pyšnit dokonalou postavou.

Prý ale s Instagramem vůbec neuměla a přišla si jako důchodci, kteří se snaží naučit s mobilem.

„Jelikož moji synové nekoukají na televizi, ale jsou pořád na internetu, tak mi s tím pomohl nejstarší syn. Založil mi ho a ještě mi tam pomáhá dávat fotky a psát k nim hashtagy,“ řekla upřímně modelka.

Ale nesetkala se jen s pozitivními názory na obsah profilu. 

„Už jsem se dozvěděla, že jsem trapná, jenom se předvádím a další věci, ale já se tomu musím smát,“ dodala Lucie.

Lucie dovádí na dovolené na Mallorce.

Lucie dovádí na dovolené na Mallorce.

Ze začátku to, co tam bude dávat, konzultovala s manželem Jiřím Šlégrem (50).

„Jediné, co jsme řešili, byl náš nejmladší syn, kterému je teprve rok a jeho narození jsme utajili. Jestli ukazovat jeho tvář, nebo ne, jak to někteří lidé dělají. Ale nakonec mi Jirka řekl, že je pyšným tátou, tak ať Rona ukazujeme,“ uzavřela.

Rodinné štěstí Lucky Šlégrové.

Ta si teď užívá rodinnou dovolenou a určitě se můžeme ještě na pár pěkně žhavých fotek těšit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře