Zamilovaný vzkaz Plekancovi? Nikdy se nevzdám toho, kdo mě dělá šťastnou!

Lucie Šafářová na Instagram umístila velice zajímavý vzkaz. Vypadá to jako vyjádření lásky Plekancovi. | foto: Koláž Expresu

Vztah Lucie Šafářové (32) s Tomášem Plekancem (36) rozhodně není procházka růžovým sadem. Místo aby si ti dva užívali počáteční zamilovanost, řeší mnoho nepříjemností. Například hokejistův bouřlivý rozvod se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou (38) a jejich společnou válku o děti. Vypadá to ale, že v těžkých chvílích se Plekanec má o koho opřít.

Lucie Šafářová, která s Plekancem už plánuje společné bydlení, ve čtvrtek na svém Instagramu sdílela velice zajímavý příspěvek. 

Jedná se o fotografii, na které se spokojeně usmívá a drží polštářek ve tvaru srdce. Jako by tím chtěla do světa vykřičet, že je zamilovaná.

K fotce, která vznikla patrně v kavárně či restauraci, navíc Šafářová připsala vzkaz v angličtině, u kterého je dost možné, že byl adresován právě Plekancovi.

„Nikdy se nevzdávej věcí, které ti vykouzlí úsměv na tváři,“ zní překlad toho, co Šafářová píše na sociální síti.

Lucie Šafářová a její zajímavý vzkaz na Instagramu. Je to vyjádření lásky...

Lucie Šafářová a její zajímavý vzkaz na Instagramu. Je to vyjádření lásky Plekancovi?

Možná je to jen nějaké Lucčino životní motto a zrovna dnes si řekla, že ho svým fanouškům odprezentuje. 

Pravděpodobnější variantou ale je, že tímto chtěla úspěšná tenistka veřejně ukázat, jak moc v těžkých chvílích stojí při svém partnerovi a že se ho ani náhodou nehodlá vzdát. 

A to i když si je dobře vědoma toho, že je ještě další překážky čekají. Rozvodová válka Tomáše Plekance s Lucií Vondráčkovou totiž není ani zdaleka u konce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:01 28. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  366
 • Super
  197
 • Tvl
  45
 • Haha
  43
 • Cože
  33
 • Sladký
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat