Šafářová odkládá rozlučku s kariérou kvůli zánětu šlach. Nebo kvůli Plekancovi?

Lucie Šafářová (31) na sociální síti oznámila, že nepoletí do Sydney na turnaj WTA, protože má zánět šlach. Její rozlučka s kariérou se tak znovu posouvá na neurčito. Přestože tenistka slibuje, že svou kariéru ukončí na kurtu, zatím neví, kdy a kde to bude. Pod příspěvkem se pak rojí spekulace, zda tenistka zápas nezrušila kvůli Tomáši Plekancovi (36), za kterým se nedávno vydala do Kanady.

Tenistka Lucie Šafářová se nezúčastní WTA v Sydney, kde plánovala udělat dlouho avizovanou rozlučku s kariérou. Oznámila to na sociálních sítích. Rozloučení s kariérou a turnaji se bohužel odkládá. Dostala jsem zánět šlachy na zápěstí a neodjedu do Austrálie,“ napsala nová láska hokejisty Tomáše Plekance.

Hrozně mě to mrzí i kvůli šanci hrát debla s Bárou a rozloučit se s lidmi a kariérou na WTA. Pořád platí, že chci ukončit kariéru na kurtu. Kde to bude, dám vědět, až budu zdravá,“ dodala Šafářová ve svém prohlášení.

Přestože Lucie zmiňuje zdravotní důvody, pod příspěvkem se množí spekulace o tom, že se turnaje v Sydney nezúčastní kvůli vztahu s Tomášem Plekancem, kterého nedávno následovala do Kanady. Podle serveru eXtra.cz se za svým hokejistou vydala, aby ho podpořila v náročné rodinné situaci.

Asi muzachraňovat zhrouceného Plekance, dle médií?“ uvažuje jeden z diskutujících.

„Kdybys jela trénovat do tepla místo tahání se za ženáčem do Kanady, nemusela ses tu vymlouvat na zdravotní problémy,“ píše další z followerů, který verzi se zánětem šlach také nevěří.

Někteří tenistku od vztahu s Plekancem, který se právě rozvádí se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38), dokonce zrazují.

Aby se vám Plekanec nevymstil. Chlap, který zradí děti a rodinu jednou, se na blízký vyse*e znova. Pokud tedy nejste ze stejného těsta. Aspoň vy byste měla mít soudnost a nechat ty děti v klidu, jasně že vám navykládá, že je oběť. Ale každá mince má dvě strany,“ upozorňuje další sledovatel.

Je tomu téměř půl roku, co se Tomáš Plekanec pustil s Lucií Vondráčkovou do drsné rozvodové bitvy. Zpočátku se partneři nemohli shodnout ani na tom, zda rozvod proběhne v České republice, nebo v Kanadě. Poté přišla na přetřes výše výživného na syny Adama a Matyáše. 

Spor vyeskaloval na maximum, když se pár začal o syny hádat. Hokejista zažaloval svou stále ještě manželku kvůli údajnému únosu jejich dětí. Vondráčková to ale popírá a tvrdí, že Plekanec syny může vídat, kdykoliv chce. A právě v těchto rozvodových bojích je Lucie Šafářová svému milému oporou a vydala se za ním dokonce do Kanady.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 8. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Super
  22
 • Haha
  20
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Tvl
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat