jít naiDNES.cz

Lucie Šafářová se změnila k nepoznání! Od té doby, co je s Plekancem, září štěstím!

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí. | foto: instagram

Láska jí prostě sluší! Lucie Šafářová (32) si ve čtvrtek večer vyrazila do společnosti po boku Tomáše Plekance (32) a musíme říct, že kdo tenistku zná jen z tenisového kurtu, neuvěří vlastním očím. Blondýna se celá rozzářila a místo drsné sportovkyně je z ní kočka. Ačkoliv začátek jejich vztahu nebyl zrovna procházkou růžovým sadem, vše se usazuje a spokojenost z páru vyloženě sálá.

To, že je láska mocná čarodějka, potvrzuje i tenistka Lucie Šafářová, která se od té doby, co je s hokejistou Tomášem Plekancem, změnila k nepoznání a znatelně zkrásněla.

Dnes už se Šafářová s Plekancem objevuje ve společnosti, což pro tenistku musí být velká úleva. Vzhledem k bouřlivému Tomášovu rozvodu se pár dlouho držel v ústraní, naštěstí těmto časům je snad definitivně konec.

Kvůli rozvodu si tenistka musí zvykat i na mnohem větší pozornost médií. „Mám čisté svědomí, snažím se být v pozadí, musí si to vyřešit oni mezi sebou. Absolutně do toho nezasahuji,“ řekla pro Sport Magazín Šafářová.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Už v minulosti Šafářová několikrát řekla, že ona není příčinou rozpadu Plekancova manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.

„Mrzí mě, když se objevují fámy, které nejsou pravdivé, ale to bohužel asi nezměním,“ uvedla dál tenistka, jež by letos měla ukončit kariéru.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Tenistku zároveň čeká nová role, neboť na konci školního roku by se měli vrátit Plekancovi synové Adam a Matyáš, kteří zatím žijí se svou matkou Lucií Vondráčkovou v Kanadě. Kluci prý Lucii Šafářové říkají „teta Šafi“.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Lucii Šafářové vztah s Plekancem svědčí.

Ačkoliv to zatím není na pořadu dne, v budoucnu by si tenistka s Tomášem Plekancem přála i vlastní rodinu, jak se nechala několikrát slyšet.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:41 12. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  388
 • Super
  351
 • Haha
  66
 • Sladký
  24
 • Tvl
  24
 • Cože
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat