Neměla jsem v Tomášově přestupu prsty, říká Šafářová. Co dalšího prozradila?

Lucie Šafářová promluvila o vztahu s Tomášem Plekancem. | foto: koláž Expres.cz

Lucie Šafářová se přes noc stala nejsledovanější tenistkou Česka, ale bohužel ne díky svým sportovním výkonům, nýbrž kvůli mileneckému poměru se stále ještě ženatým hokejistou Tomášem Plekancem. A právě o vztahu s ním se nyní rozpovídala.

Svůj vztah sice zprvu museli tajit, krátce poté, co ale Tomáš Plekanec oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou rozhodli rozejít, odtajnil i svůj vztah s tenistkou Lucií Šafářovou. Zlí jazykové dokonce tvrdí, že jedním z důvodů, proč předčasně ukončil svou kanadskou kariéru, měla být právě Šafářová. Těmto spekulacím nahrává i to, že v Česku Plekanec kromě Rytířů Kladno nastupuje i v barvách Komety Brno.

A jednou z jeho velkých fanynek je právě Šafářová. „Na Tomáše se jezdím dívat, byla jsem na několika utkání, dokonce i v Montrealu. Já jsem fanynka Komety a jsem ráda, že hraje i tam. Slyšela jsem i názory, že jsem měla v přestupu prsty, ale nebojte, neměla,“ říká v rozhovoru pro primácký magazín Sport Star Šafářová, kterou zpovídala její kamarádka Andrea Sestini Hlaváčková.

Jejich život se ale netočí jenom kolem hokeje. Šafářová v rozhovoru přiznala, že spolu hrají i tenis.

„Zahráli jsme si spolu a musím říct, že mu to jde celkem dobře. Překvapil mě! Nějaký mix spolu určitě zvládneme,“ dodala tenistka, která chtěla na Australian Open ukončit svou profesionální kariéru, kvůli zranění musí ale rozlučku se svou životní vášní odložit.

Jaké má plány do budoucna a čím by se chtěla živit, až pověsí raketu na pomyslný hřebíček? Nejen to již dneska ve 22 hodin v primáckém pořadu Sport Star.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  143
 • Super
  76
 • Haha
  38
 • Tvl
  23
 • Cože
  19
 • Sladký
  10
Komentáře